Przedszkolaki

Faith 6 l

Urodziny: 13.10.2017
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z siostrami: Grace i Tadiwą. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów. Ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem.

MARZEC 2024
Faith to urocza dziewczynka. Bardzo urosła. Ostatnio wypadły jej mleczaki, ale powoli przebijają się już stałe zęby. Dodaje jej to uroku:)
LIPIEC 2023
Żywe srebro:) Nie da się jej nie lubić. Zawsze uśmiechnięta. Nic nie jest w stanie zepsuć jej humoru. Przyjaźni się z Blessing Tempo. Często wyjada jej resztki ze śniadaniówki. Bo wiadomo, kto zjada ostatki… ;) Faith w lipcu przyjęła chrzest święty.
LUTY 2023
Jej mama urodziła kolejne dziecko, które zostało jej odebrane. Maleństwo trafiło do innego domu dziecka. Kobieta ostatnio odwiedziła Faith, ale dziewczynka nie chciała nawet się z nią przywitać.
CZERWIEC 2022
Faith chodzi do naszego kasijskiego przedszkola. Blessing szybko zaopiekowała się nową koleżanką i teraz są nierozłączne.

Babka wielkanocna

Marcelina

Dawid

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!