Faustina 11 l

Urodziny: 03.04.2013
W Kasisi od: 15.07.2013

Faustina ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Caroline. Do Kasisi została przywieziona przez pracowników opieki społecznej po tym, jak jej matka zmarła w trakcie porodu. Dziewczynka jest zdrowym, pogodnym i ciekawym świata dzieckiem.

LIPIEC 2023
Faustina bardzo się zmieniła. W przeciwieństwie do swojej siostry bliźniaczki stała się pewna siebie i otwarta na ludzi. Nie ma sytuacji, z którą by sobie nie poradziła. Ma przy tym w sobie dużo radości, którą zaraża każdego. Lubi tańczyć i bawić się z koleżankami.
LUTY 2023
Razem z siostrą bliźniaczką miały iść do adopcji. Jednak przez opieszałość urzędu z przygotowaniem odpowiednich dokumentów nie udało się. Rodzice adopcyjni zrezygnowali, ponieważ zbyt długo to trwało. Dziewczynki bardzo to przeżywały, ale pogodziły się z tym. Faustina jest bardziej przyjacielska od siostry. Bardzo lubi tańczyć.
LIPIEC 2022
U Faustiny wszystko w porządku. Chodzi do drugiej klasy. Dobrze się uczy. Jest bardzo spokojna, zawsze do wszystkich pokojowo nastawiona. Przyjaźni się ze wszystkimi dziećmi.
LIPIEC 2021
Poszła do szkoły, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo mądra i towarzyska, lubi żartować i dużo mówić, buzia jej się nigdy nie zamyka:)
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola, jest spokojniejsza niż jej siostra bliźniaczka Caroline. Lubi kolorować i oglądać książki.
LIPIEC 2018
Faustina jest w najstarszej grupie przedszkolnej i przygotowuje się do pójścia do szkoły. Bardzo wydoroślała mieszkając w Martin’s House ze starszymi koleżankami.
KWIECIEŃ 2018
Dziewczynka ma się dobrze, zdrowo rośnie, jest szczęśliwa.
CZERWIEC 2017
Jest poważną dziewczynką. Ładnie śpiewa, uwielbia cukierki.
CZERWIEC 2016
Faustynka ma się dobrze. Jest bardzo aktywnym dzieckiem.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka już pięknie chodzi. Przez długi czas miała problemy skórne i skłonność do alergii, ale dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu problemy ustąpiły.

Witaminy

Witaminy