moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Faustina 9 l

28
16
Urodziny: 03.04.2013
W Kasisi od: 15.07.2013

Faustina ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Caroline. Do Kasisi została przywieziona przez pracowników opieki społecznej po tym, jak jej matka zmarła w trakcie porodu. Dziewczynka jest zdrowym, pogodnym i ciekawym świata dzieckiem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2023
Razem z siostrą bliźniaczką miały iść do adopcji. Jednak przez opieszałość urzędu z przygotowaniem odpowiednich dokumentów nie udało się. Rodzice adopcyjni zrezygnowali, ponieważ zbyt długo to trwało. Dziewczynki bardzo to przeżywały, ale pogodziły się z tym. Faustina jest bardziej przyjacielska od siostry. Bardzo lubi tańczyć.
LIPIEC 2022
U Faustiny wszystko w porządku. Chodzi do drugiej klasy. Dobrze się uczy. Jest bardzo spokojna, zawsze do wszystkich pokojowo nastawiona. Przyjaźni się ze wszystkimi dziećmi.
LIPIEC 2021
Poszła do szkoły, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo mądra i towarzyska, lubi żartować i dużo mówić, buzia jej się nigdy nie zamyka:)
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola, jest spokojniejsza niż jej siostra bliźniaczka Caroline. Lubi kolorować i oglądać książki.
LIPIEC 2018
Faustina jest w najstarszej grupie przedszkolnej i przygotowuje się do pójścia do szkoły. Bardzo wydoroślała mieszkając w Martin’s House ze starszymi koleżankami.
KWIECIEŃ 2018
Dziewczynka ma się dobrze, zdrowo rośnie, jest szczęśliwa.
CZERWIEC 2017
Jest poważną dziewczynką. Ładnie śpiewa, uwielbia cukierki.
CZERWIEC 2016
Faustynka ma się dobrze. Jest bardzo aktywnym dzieckiem.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka już pięknie chodzi. Przez długi czas miała problemy skórne i skłonność do alergii, ale dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu problemy ustąpiły.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

MadziaMadzia

Cyryl Jan Łukasiak

Bożena

Anna kozik

Alina

Magdalena Bartosik

Bogdan Szydełko

Aneta Grucelska

Michał Tokarczyk

Magda

Justyna Bączyk

Magdalena Malinowska

Marta

Katarzyna

Agnieszka Kowalczyk- Wądołowska

Jurek Świstun

Andżelika Rizzo

tomek s

annusia73

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł