Uczniowie

Felix 13 l

17
Urodziny: 28.02.2013
W Kasisi od: 07.09.2016

Felix trafił do Kasisi razem ze swoją siostrą Elizabeth. Ich historia jest pełna bólu – trudna sytuacja w rodzinie sprawiła, że dzieci musiały zostać odebrane rodzicom. Ostatnią deską ratunku była opieka społeczna, która przywiozła je do Kasisi, dając im szansę na nowe, bezpieczne życie.

Felix od razu dał się poznać jako chłopiec o niespożytej energii i ogromnym entuzjazmie. Ma w sobie niezwykłą radość życia – wszędzie go pełno, zawsze w ruchu, zawsze z błyskiem w oku. Uwielbia grać w piłkę nożną – to jego największa pasja. Na boisku czuje się jak ryba w wodzie: szybki, zwinny, ambitny i pełen zapału.

To chłopiec, który zaraża pozytywną energią wszystkich wokół. Zawsze gotowy na nowe wyzwania, ciekawy świata, otwarty na ludzi. Choć jego start w życie nie był łatwy, Felix każdego dnia pokazuje, że siła, radość i nadzieja mogą zwyciężyć nawet najtrudniejsze chwile.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2026
Ma się dobrze, bardzo wydoroślał. To dobry chłopak, który wyraźnie spoważniał i dojrzale podchodzi do codziennych spraw.
PAŹDZIERNIK 2024
Chodzi do czwartej klasy. Uwielbia grać w piłkę nożną. Jego energia nie zna granic. Jest pełen zapału i zawsze gotowy na kolejne wyzwania! Marzy, by zamieszkać z najstarszymi chłopcami.
LUTY 2023
Wszystko u niego dobrze. Ma dużo energii. Czasem myślimy, że Felix ładuje się słońcem. Nikt go nie odwiedza. Szukamy jego rodziców, ale narazie bez efektów.
LIPIEC 2022
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo aktywnym dzieckiem, wszędzie go pełno. Wszystko go interesuje, wszystkiego musi dotknąć, wszystko sprawdzić. Bardzo interesuje go, jak co działa. W przyszłości ma szansę zostać dobrym inżynierem:)    
LIPIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo energicznym chłopcem, przez co miewa różne przygody. Koleżeński, lubi brać udział we wszystkich zabawach.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola. Lubi grać w piłkę i zjeżdżać na zjeżdżalni.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Książki do biblioteki
+20 serc

Książki do biblioteki

20,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Magda

Maja

Domcia

Kasia

Hania Chuda

Beata

Lukas Wala

Siwa Family

Monika

Marzena

Aleksandra

Bartosz

Ula

Erna i Jacek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Wielkanocna zbiórka dla Kasisi

W Polsce Wielkanoc często kojarzy się nie tylko z duchowym wymiarem, ale też z… porządkami. My w Kasisi mamy jednak inny pomysł. Chcemy trochę nabałaganić! A dokładniej, chcemy, aby nasi młodsi chłopcy mogli legalnie zrobić bałagan – taki prawdziwy, dziecięcy, pełen śmiechu i radości.

Budujemy dla nich świetlicę, miejsce, w którym będą mogli oglądać bajki, wysypać klocki na podłogę, grać w planszówki, stworzyć autostradę z samochodów i po prostu… być dziećmi. Mamy już fundamenty, ale w środku wciąż jest pusto.

Możesz nam pomóc wypełnić tę przestrzeń dziecięcą radością: meblami, zabawkami, kolorowymi dodatkami, które sprawią, że każdy dzień w świetlicy będzie pełen śmiechu i zabawy.

Razem możemy sprawić, że Kasisi stanie się miejscem, gdzie bałagan oznacza szczęście.
Dołącz do naszej zbiórki i pomóż nam wyposażyć świetlicę

uzbieranych:
6 816 zł
potrzebujemy:
8 700 zł