Bejbiki

Gabriela 2 m

Urodziny: 28.04.2024
W Kasisi od: 28.06.2024

Mama maleńkiej Gabrieli podjęła jedną z najtrudniejszych decyzji, pozostawiając ją po urodzeniu w szpitalu. Miała ją w swoich ramionach zaledwie przez dwa dni. Nie wiemy, co skłoniło ją do takiej decyzji, ale na pewno była ona dramatyczna. Nie tak powinno wyglądać powitanie dziecka na świecie, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, by Gabriela już zawsze czuła się chciana i kochana. Zyskała nie tylko DOM, nowych przyjaciół i opiekunów, ale również Was – wspaniałych Rodziców Adopcyjnych, prawdziwych Aniołów Stróżów.

Mleko

Justyna

pola

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.