moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Gertrude 13 l

9
20
Urodziny: 13.02.2008
W Kasisi od: 29.01.2016

Gertrude do Kasisi trafiła razem z czwórką rodzeństwa. Jej ojciec alkoholik i narkoman zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się dziećmi została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte. Gertrude z troską opiekuję się młodszymi dziećmi, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój. Dopiero tu Gertrude i Peter zaczęli chodzić do szkoły. Bardzo lubią się uczyć.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2021
Mieszka z mamą, cały czas otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem". Chodzi do liceum. Bardzo dobrze się uczy. Regularnie razem z mamą odwiedza rodzeństwo w Kasisi.
MAJ 2019
Gertrude mieszka ze swoją mamą, ale wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima
+3 serc

Nshima

3,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kate

Ula M.W.

Maja

Jarosław Rennwanz

Anonimowy Darczyńca

Adrianna

Berenika

Anna

Renata Chmielewska

M Ziarno

Krystyna Bemben

Magda

We think about You every day! :)

Anonimowy Darczyńca

RODZINA

Anonimowy Darczyńca

Marek

Joseph

Kasia

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Paulina Wiśniewska

Anonimowy Darczyńca

Monika

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł