Uczniowie

Gertrude 16 l

10
Urodziny: 13.02.2008
W Kasisi od: 29.01.2016

Gertrude do Kasisi trafiła razem z czwórką rodzeństwa. Jej ojciec alkoholik i narkoman zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się dziećmi została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte. Gertrude z troską opiekuję się młodszymi dziećmi, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój. Dopiero tu Gertrude i Peter zaczęli chodzić do szkoły. Bardzo lubią się uczyć.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2023
Dziewczyna mieszka z mamą. Wciąż otrzymuje wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”. Płacimy za jej szkołę. Gertrude bardzo dobrze się uczy. Zawsze, gdy odwiedza młodsze rodzeństwo w Kasisi, chwali się swoimi wynikami.
LIPIEC 2022
Gertrudę cały czas mieszka z mamą. W wakacje odwiedza w Kasisi swoje rodzeństwo: Barbarę, Bowasa i Petera. Chodzi do dziewiątej klasy. W dalszym ciągu opłacamy jej naukę.
LIPIEC 2021
Mieszka z mamą, cały czas otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem". Chodzi do liceum. Bardzo dobrze się uczy. Regularnie razem z mamą odwiedza rodzeństwo w Kasisi.
MAJ 2019
Gertrude mieszka ze swoją mamą, ale wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Klaudia Andrzejczak

Krystyna Kisielewicz

Agnieszka

Iska5

Marek

Monika

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł