Gift 16 l

Urodziny: 01.02.2006
W Kasisi od: 28.07.2017

Gift trafił do Kasisi ze szpitala. Chłopiec cierpi na anemie sierpowatą. Bardzo lubi czułości. Marzy, żeby mieć bardzo dużo przyjaciół. Jest spokojny i grzeczny.

LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Dobrze się uczy. Anemia sierpowata, na którą chłopiec cierpi, wymaga ciągłych badań krwi. Gift musi być zawsze bardzo ciepło ubrany. Musimy również pilnować, żeby pił dużo wody.
MAJ 2021
Od czasu do czasu ma kryzys zdrowotny, cierpi na anemię sierpowatą. Kiedy nie dokuczają mu problemy zdrowotne, jest pogodnym, grzecznym dzieckiem. Chodzi do czwartej klasy.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do drugiej klasy, miał przerwę w nauce bo chorował. Ostatnio znowu zaatakowała go anemia sierpowata. Teraz czuje się już dobrze, biega z chłopakami.

Kurczak

Julia Miś

Ewa Gronostalska

Agnieszka Kuprowska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.