Uczniowie

Gift 18 l

16
Urodziny: 01.02.2006
W Kasisi od: 28.07.2017

Gift trafił do Kasisi ze szpitala. Chłopiec cierpi na anemie sierpowatą. Bardzo lubi czułości. Marzy, żeby mieć bardzo dużo przyjaciół. Jest spokojny i grzeczny.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

SIERPIEŃ 2023
W poniedziałek 14 sierpnia przyszedł jeden z mocniejszych ataków anemii sierpowatej - bardzo cierpiał i był bardzo słaby, dlatego natychmiast odwieźliśmy go do szpitala, gdzie przeprowadzono transfuzję. Jego stan powoli stabilizuje się. Otrzymuje teraz zastrzyki, które mają za zadanie zapobiec zbyt dużemu nagromadzeniu się żelaza. Gift znosi wszystko bardzo dzielnie i mówi Siostrze Marioli, że wytrzyma każdy zastrzyk, żeby tylko jak najszybciej wrócić do Domu.
LUTY 2023
Bardzo często ma nawroty choroby. Mimo to, stara się żyć tak, jak jego rówieśnicy i na tyle na ile może, być aktywny.
LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Dobrze się uczy. Anemia sierpowata, na którą chłopiec cierpi, wymaga ciągłych badań krwi. Gift musi być zawsze bardzo ciepło ubrany. Musimy również pilnować, żeby pił dużo wody.
MAJ 2021
Od czasu do czasu ma kryzys zdrowotny, cierpi na anemię sierpowatą. Kiedy nie dokuczają mu problemy zdrowotne, jest pogodnym, grzecznym dzieckiem. Chodzi do czwartej klasy.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do drugiej klasy, miał przerwę w nauce bo chorował. Ostatnio znowu zaatakowała go anemia sierpowata. Teraz czuje się już dobrze, biega z chłopakami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Leki na anemię sierpowatą
+34 serc

Leki na anemię sierpowatą

34,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Władysław D

Piotr Pańkowski

Filip Trzeciak

Aleksander Jagodziński

domnika/patryk & Co

Karola

Klaudia

Gośka

Joanna Daniel

Beata

karolina k

Ewa Gronostalska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł