moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Gift 18 l

17
Urodziny: 01.02.2006
W Kasisi od: 28.07.2017

Gift trafił do Kasisi ze szpitala. Chłopiec cierpi na anemie sierpowatą. Bardzo lubi czułości. Marzy, żeby mieć bardzo dużo przyjaciół. Jest spokojny i grzeczny.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

SIERPIEŃ 2023
W poniedziałek 14 sierpnia przyszedł jeden z mocniejszych ataków anemii sierpowatej - bardzo cierpiał i był bardzo słaby, dlatego natychmiast odwieźliśmy go do szpitala, gdzie przeprowadzono transfuzję. Jego stan powoli stabilizuje się. Otrzymuje teraz zastrzyki, które mają za zadanie zapobiec zbyt dużemu nagromadzeniu się żelaza. Gift znosi wszystko bardzo dzielnie i mówi Siostrze Marioli, że wytrzyma każdy zastrzyk, żeby tylko jak najszybciej wrócić do Domu.
LUTY 2023
Bardzo często ma nawroty choroby. Mimo to, stara się żyć tak, jak jego rówieśnicy i na tyle na ile może, być aktywny.
LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Dobrze się uczy. Anemia sierpowata, na którą chłopiec cierpi, wymaga ciągłych badań krwi. Gift musi być zawsze bardzo ciepło ubrany. Musimy również pilnować, żeby pił dużo wody.
MAJ 2021
Od czasu do czasu ma kryzys zdrowotny, cierpi na anemię sierpowatą. Kiedy nie dokuczają mu problemy zdrowotne, jest pogodnym, grzecznym dzieckiem. Chodzi do czwartej klasy.
GRUDZIEŃ 2019
Chodzi do drugiej klasy, miał przerwę w nauce bo chorował. Ostatnio znowu zaatakowała go anemia sierpowata. Teraz czuje się już dobrze, biega z chłopakami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Leki na anemię sierpowatą
+34 serc

Leki na anemię sierpowatą

34,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Władysław D

Piotr Pańkowski

Filip Trzeciak

Aleksander Jagodziński

domnika/patryk & Co

Karola

Klaudia

Gośka

Ania i Bartek Boguccy

Joanna Daniel

Beata

karolina k

Ewa Gronostalska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł