Uczniowie

GILBERT MUHAU 20 l

9
Urodziny: 03.05.2004
W Kasisi od: 08.02.2009

Gilbert został porzucony na ulicach Lusaki i przyniesiony do Kasisi. Miał wtedy zaledwie kilka lat. Nic nie wiadomo na temat jego przeszłości. W Kasisi zostało mu nadane imię i nazwisko.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Gilbert to marzyciel pełen determinacji i zaangażowania. Pomimo ukończenia szkoły średniej, nie spoczął na laurach, lecz pragnie kontynuować swoją edukację. Jego serce kieruje go w stronę wymarzonej szkoły informatycznej, gdzie chce zgłębiać tajniki cyfrowego świata.
LUTY 2023
Żyje w swoim świecie. Jest urodzonym filozofem. Ma tajemnicze oczy, często się uśmiecha. Chodzi do szkoły.
LIPIEC 2022
Dobrze sobie radzi. Chodzi do szkoły średniej w Canisius, jest to najlepsza szkoła w Zambii. Mieszka w internacie. Przyjeżdża na wakacje do Kasisi. Bardzo wyrósł. Jest najwyższy ze wszystkich dzieciaków.
CZERWIEC 2021
Jest w dziesiątej klasie, w szkole u Jezuitów. Bardzo się zmienił, duży wpływ na niego miała praca na farmie w pobliżu szkoły. Tam zarabiał na swoje kieszonkowe. Bardzo dojrzał. Jest otwarty i uśmiechnięty.
LIPIEC 2020
Gilbert chodzi do dziewiątej klasy w szkole na południu Zambii. Niedługo będzie pisał egzaminy.
LIPIEC 2018
Chłopiec bardzo dobrze się uczy. Ostatnio narzekał na ból nogi, ale okazało się, że noga w porządku, a jedynym problemem było to, że chciał trochę odpocząć od szkoły;)
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do szóstej klasy. Ma dużo szalonych pomysłów. Trochę się opuścił w nauce, po rozmowie z siostrą Mariolą obiecał, że poprawi wyniki.
CZERWIEC 2016
Chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrósł, jest bardzo radosny. Lubi grać w piłkę.
CZERWIEC 2015
Bardzo urósł, spoważniał. Ładnie tańczy. Jest w czwartej klasie. Dobrze się uczy i dobrze czuje się już w Kasisi. Zrobił się pewny siebie. Kasisi jest już jego domem.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Śniadanie dla sportowca
+15 serc

Śniadanie dla sportowca

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Anna

Ewa Róża

Anna

InfinityAga

Ryszard Skowronek

Hania

Gosia Lorenc

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł