moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Joseph Golden 9 l

11
37
Urodziny: 16.06.2013
W Kasisi od: 18.02.2019

Chłopiec trafił do Kasisi 18 lutego 2019 roku około godziny 15.00. Przywiozła go do nas opieka społeczna. Od paru dni pisały o nim zambijskie media, gazety, profile na FB. Jego ojciec zwrócił się do nich, zrozpaczony, by ktoś adoptował jego syna, bo on już nie może dłużej zapewnić mu niczego. Tatę pożegnał bez żalu, początkowo na wszystkich reagował bardzo elektrycznie. Nic nie mówił.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Cały czas ma silne ataki padaczki, przyjmuje mocne leki, które mu pomagają. Jego stan się poprawił. Zaczyna reagować na wołanie, zaczyna być obecny. Miał duży problem ze skórą i nawracające infekcje. Od Kiedy używa szarego mydła, infekcja ustąpiła. W szpitalu nie mogą wyjść z podziwu, że udało się ją opanować. Cały czas jest pod opieką jednej mammis, ponieważ musi być kontrolowany.
MAJ 2021
Golden ma różne choroby skórne i ciężką padaczkę. Pomimo przyjmowanych leków ciężkie ataki się zdarzają. Non stop jest na leczeniu.
LIPIEC 2019
Siostry zmieniły chłopcu imię, przedstawiamy zatem Goldena Josepha:) Jest dzieckiem specjalnej troski. Chłopiec po raz pierwszy poszedł do szpitala na badania pediatryczne. Sprawdzamy, jak rok spędzony na ulicy, wpłynął na jego rozwój. Było trochę emocji podczas badań, ale lizak od pani doktor przegonił cały lęk.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Jurek oraz family&friends

Kasia Stęgowska

Krzysztof Firlus

Klaudia

Zalewscy

Teresa❤Golden

Małgorzata Szporko

Hanna Gąsiorowska

Lidka Glinka

Agata

Aneta Laskowska

Ewa Rutka

Edyta Źródło

Piotr Biniek

Agnieszka Kuprowska

rodzinka górkiewicz

Monika obik

ALEKSANDRA

Renata Tyrolska

Ania Kwiatek

magda łabuda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł