Uczniowie

Grace 10 l

11
Urodziny: 14.09.2013
W Kasisi od: 21.01.2015

Mama Grace odeszła, a jej ojciec był nieznany. Babcia i ciocia przyniosły Grace do naszych drzwi z dalekiej, nieznanej części Zambii. Ich droga do Kasisi była pełna trudności, czasem bezdroży, przeszkód i wyzwań. Ale ich determinacja i nieustępliwość prowadziły ich przez ten trudny szlak, bo każdy krok był jak modlitwa o lepsze jutro dla wtedy rocznej dziewczynki. Gdy Grace dotarła do Kasisi, było oczywiste, że jej los był niepewny. Jej problemy z oczami były poważne i wymagały natychmiastowej uwagi. Ale w nowym Domu znalazła nie tylko schronienie, ale także nadzieję. Stałe leczenie i opieka medyczna, którą otrzymuje każdego dnia, dały Grace szansę na walkę. Dzięki temu wciąż zachowuje zdolność widzenia.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Dzięki stałemu leczeniu i opiece medycznej, którą otrzymuje, Grace wciąż cieszy się zdolnością widzenia. Jej siła i determinacja, pomimo trudności, są inspirujące dla każdego, kto zna jej historię. Grace pokazuje nam, że nawet w obliczu wyzwań jakie stawia życie można zachować pozytywne nastawienie i walczyć o to, co najważniejsze.
LIPIEC 2023
Niestety, diagnzoy co do wzroku Grace brzmią co raz częściej jak wyrok – całkowita utrata widzenia w przyszłości. My jednak się nie poddajemy i próbujemy skonsultować Grace z najlepszymi specjalistami.
LUTY 2023
Problemy z oczami się nie kończą. Ma wrodzona wadę wzroku. Wozimy ją do okulistów. Cały czas bierze krople, po których nie widzi dobrze. Stąd ciężko jej w szkole.
LIPIEC 2022
Ma problemy z oczami. Często ma infekcje, które próbujemy wyleczyć. Jest spokojną dziewczynką. Dobrze radzi sobie w szkole. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Zaczęła w tym roku szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze ma coś do powiedzenia. Lubi tańczyć i śpiewać.
MAJ 2019
Ma problem z oczami (jest badana). Chodzi do przedszkola. Lubi się bawić. Ma bardzo fajny charakter.
CZERWIEC 2017
Grace to grzeczna dziewczynka. Wciąż ma jakieś kłopoty ze zdrowiem, ale ze wszystkim sobie radzimy.
CZERWIEC 2016
Jest w dużych bejbikach. Ma chorobę głodową, którą leczymy. Jest bardzo wątła.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Wiktoria G

Tatiana

Alicja J.

Justyna

Agnieszka

Józef Radwan

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł