Grace 9 l

Urodziny: 14.09.2013
W Kasisi od: 21.01.2015

Mama Grace zmarła, ojca nie znamy. Przyniosła ją do nas rodzina, babcia i ciocia, które przez kilka miesięcy szukały sposobności, żeby dostać się do Kasisi z odległego zakątka Zambii.

LIPIEC 2022
Ma problemy z oczami. Często ma infekcje, które próbujemy wyleczyć. Jest spokojną dziewczynką. Dobrze radzi sobie w szkole. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Zaczęła w tym roku szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze ma coś do powiedzenia. Lubi tańczyć i śpiewać.
MAJ 2019
Ma problem z oczami (jest badana). Chodzi do przedszkola. Lubi się bawić. Ma bardzo fajny charakter.
CZERWIEC 2017
Grace to grzeczna dziewczynka. Wciąż ma jakieś kłopoty ze zdrowiem, ale ze wszystkim sobie radzimy.
CZERWIEC 2016
Jest w dużych bejbikach. Ma chorobę głodową, którą leczymy. Jest bardzo wątła.
pokaż starsze

Anita Grucela

Aga Tułak

Agnieszka

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.