Grace 8 l

Urodziny: 14.09.2013
W Kasisi od: 21.01.2015

Mama Grace zmarła, ojca nie znamy. Przyniosła ją do nas rodzina, babcia i ciocia, które przez kilka miesięcy szukały sposobności, żeby dostać się do Kasisi z odległego zakątka Zambii.

CZERWIEC 2021
Zaczęła w tym roku szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze ma coś do powiedzenia. Lubi tańczyć i śpiewać.
MAJ 2019
Ma problem z oczami (jest badana). Chodzi do przedszkola. Lubi się bawić. Ma bardzo fajny charakter.
CZERWIEC 2017
Grace to grzeczna dziewczynka. Wciąż ma jakieś kłopoty ze zdrowiem, ale ze wszystkim sobie radzimy.
CZERWIEC 2016
Jest w dużych bejbikach. Ma chorobę głodową, którą leczymy. Jest bardzo wątła.
pokaż starsze

Anita Grucela

Aga Tułak

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!