moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Grace 6 l

20
Urodziny: 15.05.2017
W Kasisi od: 07.03.2022

Nie wiemy dokładnie, kiedy dziewczynka się urodziła. W dniu przyjęcia do Kasisi miała ok. 4 lat. Cierpi na porażenie mózgowe, jest też niewidoma. Jej mama zostawiła córkę babci, a sama żyje na ulicy. Babcia nie była w stanie zapewnić wnuczce odpowiedniej opieki, dlatego przyprowadziła dziewczynkę do opieki społecznej, skąd Grace trafiła do nas.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Grace, choć nie widzi, odkryła inne sposoby, aby doświadczać piękna świata - węchem rozpoznaje, kto do niej przyszedł, a gdy chce komuś powiedzieć, że go lubi, bierze jego dłoń i całuje. Jest rehabilitowana dwa razy dziennie.
LIPIEC 2023
Jest niesamowicie wrażliwą dziewczynką z pięknym głosem. Gdy zaczyna śpiewać, czaruje wszystkich. Lubi dotyk, a najbardziej, gdy się ją przytula. Zajęcia fizjoterapeutyczne, na które uczęszcza regularnie, przynoszą pierwsze efekty – zaczęła sama stawać przy specjalnym wózku. 
LUTY 2023
Mimo niepełnosprawności, dobrze sobie radzi. Chodzi do przedszkola, ma ćwiczenia przy muzyce oraz zajęcia sensoryczne. Porusza się na specjalnym wózku.
LIPIEC 2022
Badania wykazały, że Grace w niewielkim stopniu widzi. Codziennie ma zajęcia z fizjoterapii. Zaaklimatyzowała się w Kasisi. Sama nie mówi, powtarza to, co usłyszy. Jest uroczą dziewczynką.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Anna Luiza

Kasia P.

Klaudia

Klaudia

Agata i Bogdan Szydełko

Małgorzata K

Agnieszka Przesmycka

Bożena i Krzysztof

Marlena

Anonima

Ola

Anna, Aleksandra, Wojciech

Justyna

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł