moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Hilaria 5 l

47
Urodziny: 04.04.2018
W Kasisi od: 26.06.2018

Hilaria trafiła do Kasisi tydzień po śmierci swojej mamy. Dziewczynka była siódmy z kolei dzieckiem w rodzinie. Starszym rodzeństwem od razu zajęła się babcia, ale kilkutygodniowe maleństwo trafiło do nas, bo tutaj będzie miało najlepszą z możliwych opiekę.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2023
Miała dużo kłopotów z gardłem i nosem, ale już jest wszystko dobrze. Chodzi do pierwszej klasy. Wszystkimi rządzi, jest urodzonym przywódcą.
STYCZEŃ 2022
Hilaria to bardzo mądra i radosna dziewczynka. Wszędzie jej pełno, swoimi pomysłami rozbawia wszystkich wokół. Lubi lizaki, wiec codziennie prosi o jednego. Czasem odwiedza ją starsza siostra.
MAJ 2021
Jest pogodna, radosna i zawsze uśmiechnięta. Wykazuje cechy lidera. Chodzi do kasiskiego przedszkola. Odwiedza ją starsza siostra.
CZERWIEC 2020
Hilaria ma się dobrze. Skończyły się jak na razie kłopoty z uszami. Rośnie, dużo mówi i lubi się bawić klockami.
MAJ 2019
Jest na stałym leczeniu, przewlekle chora. Choruje bardzo na uszy, jest często na antybiotykach. Ma pozytywny charakter. Mimo chorób jest bardzo wesoła. Ma babcię i rodzeństwo, które ją odwiedza. Odwiedza ją również jej siostra, która jest siostrą zakonna.
STYCZEŃ 2019
Hilaria jest nadal słaba i pomimo intensywnego leczenia zapada często na różne choroby i łapie infekcje. Odwiedza ją starsza siostra.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ola

Asia

Marcin

Anna

KIKA

Marcin Dudanowicz

Michał

Nikola M.

Laura

Jakub

Artur Legutko

Bartosz Zielonka

Joanna

Paulina Zając

MONIKA CZURYSZKIEWICZ

Aleksandra Momocka

Hilaria

Patrycja

Kasia i Amelia

Basia

Arleta

Aleksandra

Iwona

I&W&R Witaszek

Kinga Sara

Sandra1998

Sandra Gąska

Anna

Nakatomi Polska

Sylwia Stasiak

MARLENA😁

Marzenna Nawarecka

Bożena Mikulska

Piotr Purchała

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł