moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

James 5 l

23
Urodziny: 04.12.2017
W Kasisi od: 11.02.2019

Chłopiec trafił do Kasisi, ponieważ jego mama żyje na ulicy i nie jest w stanie zająć się dzieckiem. James jest bardzo radosny, akceptuje wszystkich, chętnie podchodzi do innych dzieci.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
James jest bardzo rezolutnym dzieckiem. Czaruje uśmiechem. Niejeden swój interes załatwił na ładne oczy;) Nie da sobie zrobić krzywdy, zawsze broni swojej racji i walczy o swoje. 
LUTY 2023
Jest geniuszem komputerowym. Rozgryza na ipadzie gry przeznaczone dla szkoły podstawowej.
LUTY 2022
James chodzi do przedszkola. Jest bardzo mądrym chłopcem i wielkim uparciuchem. Jak czegoś nie zdobędzie pokojowo, to jest gotów płakać cały dzień.
MAJ 2021
Jest bardzo radosny i mądry. Wie, czego chce - sam się przeprowadził do domu św. Bakhity ;) Uznał, że etap bejbików już za nim;) Chłopiec zostanie w Kasisi, aż stanie się samodzielnym mężczyzną.
SIERPIEŃ 2020
James jest zdrowy i dobrze się rozwija. Przeszedł już do starszych bejbikow.
GRUDZIEŃ 2019
Odwiedziła go matka, która mieszkała na ulicy. Bardzo płakała, s. Mariola odbyła z nią długą i serdeczną rozmowę, po której postanowiły, że dziewczyna odszuka rodzinę na wsi, a my jej pomożemy zaopiekować się dzieckiem i wrócić do rodziny. Jednak po powrocie do Lusaki, pokłóciła się z ojcem Jamesa i popełniła samobójstwo.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kosz owoców
+30 serc

Kosz owoców

30,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Monika Stefańska

Roksana i Kaja 👩‍👧‍👦💖

Kasia A.C.

Barbara

Laurusia

Kat Matuszyn

Edyta

Anita

AgaK

Karolina

Gabriela

Monika

Anita L

Kasia & Robin

Monika

Katarzyna Brachaczek

Karolina i Bartek

Renata Oleksy

Joanna

Danuta BIELSKA

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł