Przedszkolaki

James 6 l

Urodziny: 04.12.2017
W Kasisi od: 11.02.2019

Chłopiec trafił do Kasisi, ponieważ jego mama żyje na ulicy i nie jest w stanie zająć się dzieckiem. James jest bardzo radosny, akceptuje wszystkich, chętnie podchodzi do innych dzieci.

KWIECIEŃ 2024
Jest dumnym uczniem pierwszej klasy. Wykazuje się niezwykłą mądrością i dojrzałością. Rośnie na troskliwego i serdecznego człowieka. Zawsze gotowy pomóc innym, szczególnie potrzebującym. Regularnie przyprowadza chore dzieci do gabinetu zabiegowego, okazując empatię i zaangażowanie. Chętnie w podziękowaniu przyjmuje witaminowe żelki :)
LIPIEC 2023
James jest bardzo rezolutnym dzieckiem. Czaruje uśmiechem. Niejeden swój interes załatwił na ładne oczy;) Nie da sobie zrobić krzywdy, zawsze broni swojej racji i walczy o swoje.
LUTY 2023
Jest geniuszem komputerowym. Rozgryza na ipadzie gry przeznaczone dla szkoły podstawowej.
LUTY 2022
James chodzi do przedszkola. Jest bardzo mądrym chłopcem i wielkim uparciuchem. Jak czegoś nie zdobędzie pokojowo, to jest gotów płakać cały dzień.
MAJ 2021
Jest bardzo radosny i mądry. Wie, czego chce - sam się przeprowadził do domu św. Bakhity ;) Uznał, że etap bejbików już za nim;) Chłopiec zostanie w Kasisi, aż stanie się samodzielnym mężczyzną.
SIERPIEŃ 2020
James jest zdrowy i dobrze się rozwija. Przeszedł już do starszych bejbikow.
GRUDZIEŃ 2019
Odwiedziła go matka, która mieszkała na ulicy. Bardzo płakała, s. Mariola odbyła z nią długą i serdeczną rozmowę, po której postanowiły, że dziewczyna odszuka rodzinę na wsi, a my jej pomożemy zaopiekować się dzieckiem i wrócić do rodziny. Jednak po powrocie do Lusaki, pokłóciła się z ojcem Jamesa i popełniła samobójstwo.

Kosz owoców

Kosz owoców