moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Jane 12 l

13
24
Urodziny: 20.01.2011
W Kasisi od: 30.01.2011

Jane jest w Kasisi z bratem bliźniakiem – Thomasem. Dzieci osierocone przez matkę, są bardzo kochane przez ojca, który często je odwiedza, ale nie jest w stanie ich utrzymać i wychować. Początkowo chorowały, obecnie mają coraz lepszą odporność. Dzieci są bardzo radosne, pomysłowe, bardzo lubią się wspólnie bawić. Jane jest słodką i uroczą dziewczynką.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2023
Jest bardzo dobrym, wesołym, ale jednocześnie zrównoważonym dzieckiem. Ładnie tańczy. Razem z Thomasem, swoim bliźniakiem, często odwiedzają tatę. Spędzają też u niego święta.
MAJ 2022
Dziś, czyli 9 maja, rozpoczyna się drugi semestr w szkole. Dla Jane, która bardzo lubi się uczyć, to bardzo radosny dzień. Dziewczynka chodzi do czwartej klasy, a jej ulubionym przedmiotem jest angielski.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo rozmowna. Lubi jeść i chętnie pomaga w sprzątaniu jadalni. Dobrze się uczy. Tańczy w scholi kościelnej.
MAJ 2019
Jane chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo zdolna i inteligentna. Ćwiczy gimnastykę.
LIPIEC 2018
Dziewczynka jest w pierwszej klasie. Bardzo lubi chodzić do szkoły, ale jeszcze bardziej tańczyć. Zawsze się cieszy z odwiedzin taty, ale jej domem jest Kasisi i tu chce być.
CZERWIEC 2017
Jane jest zdrowa, dobrze się rozwija. Jest bardzo związana ze swoim bratem bliźniakiem. Rodzeństwo regularnie odwiedza tata. Jest chory i nie może wziąć dzieci do domu.
CZERWIEC 2016
Jane mieszka w Edmund' s House. Ją i jej brata bliźniaka Thomasa odwiedza ojciec. Przywozi słodycze dla całej grupy. Dziewczynka jest bardzo dojrzała. Kocha ojca, ale czuje, że Kasisi to jej dom.
CZERWIEC 2015
Jane wraz ze swoim bratem bliźniakiem Thomasem, tworzą zgrany duet. To "aparaty" nie z tej ziemi:) Obydwoje są zdrowi. Odwiedza ich ojciec.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Joanna

Joanna Szypulska

Madziamadzia

Cyryl Jan Łukasiak

Jarosław Rennwanz

Dominika

Ola

Grzegorz Zubrzycki

JOANNA GRĄDZKA

Szczepan

Iza + Sergiusz

Anna

Karolina

Katarzyna Kacprzyńska

Smolczyk

Marysia :)

Ania Cz.

Agnieszka Kociuba

https://www.facebook.com/alicja.frunia/photos_albums

Artur Skrzypczyński

Magdalena Nowak

Kasia D.

Łukasz Kubasik

Arleta

marzena polek

jp

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł