moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Jane 11 l

11
23
Urodziny: 20.01.2011
W Kasisi od: 30.01.2011

Jane jest w Kasisi z bratem bliźniakiem – Thomasem. Dzieci osierocone przez matkę, są bardzo kochane przez ojca, który często je odwiedza, ale nie jest w stanie ich utrzymać i wychować. Początkowo chorowały, obecnie mają coraz lepszą odporność. Dzieci są bardzo radosne, pomysłowe, bardzo lubią się wspólnie bawić. Jane jest słodką i uroczą dziewczynką.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2022
Dziś, czyli 9 maja, rozpoczyna się drugi semestr w szkole. Dla Jane, która bardzo lubi się uczyć, to bardzo radosny dzień. Dziewczynka chodzi do czwartej klasy, a jej ulubionym przedmiotem jest angielski.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo rozmowna. Lubi jeść i chętnie pomaga w sprzątaniu jadalni. Dobrze się uczy. Tańczy w scholi kościelnej.
MAJ 2019
Jane chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo zdolna i inteligentna. Ćwiczy gimnastykę.
LIPIEC 2018
Dziewczynka jest w pierwszej klasie. Bardzo lubi chodzić do szkoły, ale jeszcze bardziej tańczyć. Zawsze się cieszy z odwiedzin taty, ale jej domem jest Kasisi i tu chce być.
CZERWIEC 2017
Jane jest zdrowa, dobrze się rozwija. Jest bardzo związana ze swoim bratem bliźniakiem. Rodzeństwo regularnie odwiedza tata. Jest chory i nie może wziąć dzieci do domu.
CZERWIEC 2016
Jane mieszka w Edmund' s House. Ją i jej brata bliźniaka Thomasa odwiedza ojciec. Przywozi słodycze dla całej grupy. Dziewczynka jest bardzo dojrzała. Kocha ojca, ale czuje, że Kasisi to jej dom.
CZERWIEC 2015
Jane wraz ze swoim bratem bliźniakiem Thomasem, tworzą zgrany duet. To "aparaty" nie z tej ziemi:) Obydwoje są zdrowi. Odwiedza ich ojciec.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Gry planszowe
+45 serc

Gry planszowe

45,00 zł
Płyty z muzyką
+30 serc

Płyty z muzyką

30,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Ser
+5 serc

Ser

5,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Dżem
+5 serc

Dżem

5,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Jarosław Rennwanz

Dominika

Ola

Artur Skrzypczyński

Agnieszka Kociuba

JOANNA GRĄDZKA

Magdalena Nowak

Iza + Sergiusz

Anonimowy Darczyńca

Kasia D.

Anonimowy Darczyńca

Łukasz Kubasik

Karolina

Arleta

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

marzena polek

Anonimowy Darczyńca

jp

Anonimowy Darczyńca

Grzegorz Zubrzycki

Smolczyk

Szczepan

Ania Cz.

Anna

https://www.facebook.com/alicja.frunia/photos_albums

Katarzyna Kacprzyńska

Marysia :)

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł