moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Jonathan 1 l

22
Urodziny: 28.10.2022
W Kasisi od: 03.11.2022

Porzucony przez umysłowo chorą mamę. Przywiozła go do nas policja. Jak się później okazało, kobieta po porzuceniu syna trafiła do więzienia, razem z drugim dzieckiem. Poprosiła, aby je również zawieźć do Kasisi. Jonathan i Artur są teraz razem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Choć pierwsze chwile życia były dla niego traumatyczne, to swój pierwszy rok kończy tak, jak każde dziecko powinno. W kochającym i ciepłym domu, w którym dziecko ma przestrzeń, by się piąć w górę. Dosłownie. Nim się spostrzegliśmy, Jonathan stanął sam przy łóżeczku i już się przymierza do pierwszych kroków. Za chwilę ruszy w świat na całego. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Klaudia

Mila

Zuzanna

Sylwia

Magda

Anka

AniaSzP

Joanna Rachoń

M.

Urszula Kołomyjska

Dagmara

Anita Zelek

Polkowice

Luiza Mimier-Kaczmarek

Ola

Edyta Cieślak

xinlin

Katarzyna

Iducha&Raf

Klaudia Bodaj

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł