Bejbiki

Jonathan 1 l

31
Urodziny: 28.10.2022
W Kasisi od: 03.11.2022

Został porzucony przez swoją matkę, która cierpiała na poważne zaburzenia psychiczne. Pewnego dnia policja przywiozła go do nas, aby zapewnić mu opiekę i bezpieczeństwo. Dopiero później dowiedzieliśmy się, że kobieta, po porzuceniu Jonathana, została aresztowana i osadzona w więzieniu. Okazało się również, że miała jeszcze drugie dziecko – Artura. Matka chłopców, będąc już w więzieniu, poprosiła nas, abyśmy go również przyjęli do Kasisi. Zgodziliśmy się. Choć ich sytuacja była trudna, staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki do życia i rozwoju, dbając o to, aby mieli możliwość dorastania w bezpiecznym i pełnym miłości Domu. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Rośnie jak na drożdżach. Jest radosnym chłopcem i posiadaczem pięknego uśmiechu. Nie ma z nim problemów, chętnie uczestniczy w zabawach na jardzie.
LIPIEC 2023
Choć pierwsze chwile życia były dla niego traumatyczne, to swój pierwszy rok kończy tak, jak każde dziecko powinno. W kochającym i ciepłym domu, w którym dziecko ma przestrzeń, by się piąć w górę. Dosłownie. Nim się spostrzegliśmy, Jonathan stanął sam przy łóżeczku i już się przymierza do pierwszych kroków. Za chwilę ruszy w świat na całego. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Milena

Angelina

Emilka

Wiktoria Kromska

Dominika Drzeżdżon

Aleksandra Niemczyk

Amelia

Lena🫶🏻

Wiktoria

Mariusz Nitka

Kaja

Klaudia

Zuzanna

Sylwia

Magda

AniaSzP

Joanna Rachoń

M.

Urszula Kołomyjska

Dagmara

Anita Zelek

Polkowice

Luiza Mimier-Kaczmarek

Ola

xinlin

Katarzyna

Iducha&Raf

Klaudia Bodaj

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł