moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Joseph 7 l

10
Urodziny: 04.11.2016
W Kasisi od: 29.10.2021

Joseph trafił do Kasisi razem ze starszymi braćmi Edwardem i Sydneyem. Bezdomna babcia przyprowadziła ich do opieki społecznej i zniknęła, stamtąd chłopcy trafili do nas. Nie wiemy o nich nic, poza tym, że ich rodzice nie żyją. Nie wiemy, gdzie mieszkali, jak długo tułali się z babcią, czy kiedykolwiek mieli własny dom i choćby własne łóżko. Próbujemy dowiedzieć się czegoś więcej o Josephie i jego braciach.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Joseph jest bardzo niski i drobny, niestety także bardzo chorowity. Cały czas wzmacniamy jego organizm różnego rodzaju odżywkami i witaminami. Jest pogodnym dzieckiem.
MARZEC 2023
Wszystko u niego dobrze. Uwielbia przychodzić do siostry po witaminy. Potrzebuje dużo uwagi. Jest na lekach. Chodzi do pierwszej klasy.
LUTY 2022
Joseph szybko zaaklimatyzował się w Kasisi, czuje się tu bardzo dobrze. Chodzi do zerówki. Jest samodzielny i radosny. Lubi grać w piłkę ze swoimi braćmi.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Asia i Wojtek

Asia

ANIA

Anonimowy Darczyńca

Kinga i Adi

Ania

Zielinscy

Aneta

Kamila Kisiel

Urszula Debska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł