Bejbiki

Joshua 9 m

Urodziny: 23.11.2020
W Kasisi od: 24.11.2020

Joshua trafił do Kasisi jako jednodniowe dziecko. Jego mama jest chora. Trafiła do szpitala, jeszcze jak była w ciąży. Tam urodziła i została na kolejne 6 miesięcy, musiała przejść operacje. Z siostrą Mariolą poznały się, gdy trafił tam Christopher, a po jego śmierci, kiedy zdecydowaliśmy o uruchomieniu Funduszu im. Christophera Sakali, objęliśmy ją opieką wraz z wieloma innymi pacjentami onkologii. Kobieta jest w bardzo trudnej sytuacji nie tylko zdrowotnej, ale i rodzinnej. Jest bezdomna, a teraz w dodatku bardzo ciężko chora. Oczywiście dalej będziemy ją wspierali, a o synka nie musi się martwić. Dziś Joshua zaśnie w przytulnym pokoiku, otulony ciepłym kocykiem i najlepszą troską sióstr.

CZERWIEC 2021
Na początku czerwca miała przyjść mama chłopca, ale nie pojawiła się. Joshua ładnie, zdrowo rośnie, ma duży apetyt.
MAJ 2021
Chłopczyk ma trochę kłopotów ze zdrowiem ale mamy nadzieje, że szybko sobie ze wszystkim poradzi i wyrośnie na zdrowego i szczęśliwego maluszka.

Mleko terapeutyczne

Aldona

Tomasz Ch

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!