Bejbiki

Joshua 3 l

34
Urodziny: 23.11.2020
W Kasisi od: 24.11.2020

Joshua trafił do Kasisi jako jednodniowe dziecko. Jego mama jest chora. Trafiła do szpitala, jeszcze jak była w ciąży. Tam urodziła i została na kolejne 6 miesięcy, musiała przejść operacje. Z siostrą Mariolą poznały się, gdy trafił tam Christopher, a po jego śmierci, kiedy zdecydowaliśmy o uruchomieniu Funduszu im. Christophera Sakali, objęliśmy ją opieką wraz z wieloma innymi pacjentami onkologii. Kobieta jest w bardzo trudnej sytuacji nie tylko zdrowotnej, ale i rodzinnej. Jest bezdomna, a teraz w dodatku bardzo ciężko chora. Oczywiście dalej będziemy ją wspierali, a o synka nie musi się martwić.

 

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Joshua to dziecko, którego historia mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby nie choroba jego mamy. Pomimo ogromnej miłości, jaką kobieta darzy syna, jej stan zdrowia sprawia, że nie jest w stanie zająć się chłopcem, który również boryka się z problemami zdrowotnymi. Joshua otrzymuje wszelkie potrzebne wsparcie, ale nie możemy pozostawić bez pomocy jego mamy. Za każdym razem, gdy odwiedza syna, dostaje od nas potrzebną pomoc.
MARZEC 2023
Wszystko u niego dobrze. Skończył leczenie na gruźlicę. Mama go odwiedza, ale jest bardzo chora, jej stan się pogarsza, dlatego, choć bardzo kocha syna, nie może się nim opiekować.
STYCZEŃ 2022
Przez wiele miesięcy chorował, jeździliśmy z nim od szpitala do szpitala. Kiedy już wydawało się, że nie da się go uratować, wykryto gruźlicę. Okazało się, że odziedziczył ją po matce. Teraz już odzyskuje siły, czuje się coraz lepiej.
CZERWIEC 2021
Na początku czerwca miała przyjść mama chłopca, ale nie pojawiła się. Joshua ładnie, zdrowo rośnie, ma duży apetyt.
MAJ 2021
Chłopczyk ma trochę kłopotów ze zdrowiem ale mamy nadzieje, że szybko sobie ze wszystkim poradzi i wyrośnie na zdrowego i szczęśliwego maluszka.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ola

Agnieszka

Alicja

Kinga czumak

Dominika

Aleksandra Kowacka

Gabriela Pomorska

Joanna Dybcio

Agata Semenova

AgaJS

Karolina Kalinowska

Ola

PRZEMTEK

Przemek

Jola

Paula

Regularna

Anna Jasieńska

Adrian

Sylwia

Krzysztof i Izunia

Anna i Andrzej Żuk

Lipńska

Monika Dębska

Iwona

Monika

Robert

Ola

Teresa

MSZ

Tomasz Ch

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł