Bejbiki

Joshua 3 l

Urodziny: 23.11.2020
W Kasisi od: 24.11.2020

Joshua trafił do Kasisi jako jednodniowe dziecko. Jego mama jest chora. Trafiła do szpitala, jeszcze jak była w ciąży. Tam urodziła i została na kolejne 6 miesięcy, musiała przejść operacje. Z siostrą Mariolą poznały się, gdy trafił tam Christopher, a po jego śmierci, kiedy zdecydowaliśmy o uruchomieniu Funduszu im. Christophera Sakali, objęliśmy ją opieką wraz z wieloma innymi pacjentami onkologii. Kobieta jest w bardzo trudnej sytuacji nie tylko zdrowotnej, ale i rodzinnej. Jest bezdomna, a teraz w dodatku bardzo ciężko chora. Oczywiście dalej będziemy ją wspierali, a o synka nie musi się martwić.

MARZEC 2023
Wszystko u niego dobrze. Skończył leczenie na gruźlicę. Mama go odwiedza, ale jest bardzo chora, jej stan się pogarsza, dlatego, choć bardzo kocha syna, nie może się nim opiekować.
STYCZEŃ 2022
Przez wiele miesięcy chorował, jeździliśmy z nim od szpitala do szpitala. Kiedy już wydawało się, że nie da się go uratować, wykryto gruźlicę. Okazało się, że odziedziczył ją po matce. Teraz już odzyskuje siły, czuje się coraz lepiej.
CZERWIEC 2021
Na początku czerwca miała przyjść mama chłopca, ale nie pojawiła się. Joshua ładnie, zdrowo rośnie, ma duży apetyt.
MAJ 2021
Chłopczyk ma trochę kłopotów ze zdrowiem ale mamy nadzieje, że szybko sobie ze wszystkim poradzi i wyrośnie na zdrowego i szczęśliwego maluszka.

Babka wielkanocna

MSZ

Tomasz Ch

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!