Joyce 12 l

Urodziny: 20.11.2011
W Kasisi od: 29.01.2016

Joyce wraz z czwórką rodzeństwa znalazła swoje miejsce w Kasisi w wyniku trudnej sytuacji rodzinnej. Ich ojciec, zmagający się z nałogami alkoholowymi i narkotykowymi, opuścił dom, pozostawiając wszystkich samych. Matka została nagle pozbawiona środków do życia, zmuszona stawić czoła wszystkim trudnościom na własną rękę. Dzięki staraniom Kasisi oraz determinacji mamy, rodzina została ponownie połączona. Dzieci mogły wrócić do domu, gdzie czekała na nich miłość. To powrót do normalności, do poczucia bezpieczeństwa i stabilności, który znacząco wpłynął na ich rozwój emocjonalny.

CZERWIEC 2024
Joyce cały czas przebywa u swojej mamy. Poświęca czas na naukę, w której osiąga ogromne sukcesy. Jej wyjątkowa inteligencja sprawia, że szybko przyswaja nowe informacje. Odwiedza nas od czasu do czasu, dzieląc się swoimi doświadczeniami.
LIPIEC 2022
U Joyce wszystko dobrze. Mieszka ze swoją mamą. Kobieta kończy budowę domu. Wspieramy ją w tym. Dziewczynka wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
MAJ 2021
Cały czas mieszka z mamą. Płacimy za jej szkołę i dom, kupiliśmy kawałek ziemi matce Joyce, żeby mogła pobudować tam swój dom. Dziewczynka wciąż jest objęta pomocą z projektu „Adoptuj z sercem”.
MAJ 2019
Joyce mieszka ze swoją mamą, ale wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka jest w przedszkolu. Zazwyczaj spędza czas z młodszym rodzeństwem .

Kurczak

Kurczak