moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Joyce 11 l

31
Urodziny: 20.11.2011
W Kasisi od: 29.01.2016

Joyce do Kasisi trafiła razem z czwórką rodzeństwa. Jej ojciec, alkoholik i narkoman, zostawił rodzinę. Matka dotychczas zajmująca się potomstwem została bez środków do życia. Nie jest w stanie utrzymać pięciorga dzieci. W każdą sobotę odwiedza jednak swoje pociechy, bawi się z nimi i rozmawia. Siostry są pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo dzieci są zżyte, wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Kasisi dało dzieciom szansę na rozwój.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
U Joyce wszystko dobrze. Mieszka ze swoją mamą. Kobieta kończy budowę domu. Wspieramy ją w tym. Dziewczynka wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
MAJ 2021
Cały czas mieszka z mamą. Płacimy za jej szkołę i dom, kupiliśmy kawałek ziemi matce Joyce, żeby mogła pobudować tam swój dom. Dziewczynka wciąż jest objęta pomocą z projektu „Adoptuj z sercem”.
MAJ 2019
Joyce mieszka ze swoją mamą, ale wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka jest w przedszkolu. Zazwyczaj spędza czas z młodszym rodzeństwem .
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka K.

Magdalena Anna

Anna Tarajda

Dominika

Justyna

Alicja i Andrzej

Stanisław Jasonek

Jacek B.

IMIRHL

Aleksander Szczotka

Kasisi

Zdzisława Gornowicz

Iza

Anonim

Pawel

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł