Judy Ruth 24 l

Urodziny: 01.11.1999
W Kasisi od: 14.05.2000

Judie trafiła do Kasisi, gdy miała zaledwie kilka dni. Jej oboje rodzice nie żyją. Do ośrodka przyniósł ją wujek. Judie jest chora oraz cierpi na syndrom odrzucenia – jest dzieckiem specjalnej troski, wymaga ciągłej opieki, ma duże trudności w szkole, ale jest bardzo pracowita i dokładna w tym co robi. Lubi bardzo nowości, radość sprawia jej poznawanie nowych ludzi i zawiązywanie relacji. Bardzo lubi pisać listy.

KWIECIEŃ 2024
Lubi rysować, jej prace są inne niż te, które wykonują nasi kasiscy artyści, ponieważ szkicuje ołówkiem. Oprócz duszy artystycznej, ma też talent do gotowania. Po skończonym kursie kulinarnym, często pomaga w kuchni. Lubi tez zajmować się mniejszymi dzieciakami i dbać o czyste ubrania w naszej kasiskiej pralni.
LIPIEC 2023
Judy to nasz nieoszlifowany diament malarski. Gdy w Kasisi na dobre ruszyły zajęcia artystyczne, przecieraliśmy oczy z wrażenia widząć, co wychodzi spod jej ołówka. Jej prace wzbudzały wiele zainteresowania na wystawie w Galerii Narodowej w Lusace. Obecnie Judy próbuje swoich sił także na kursie kulinarnym. Bardzo lubi gotować i robić słodkie wypieki dla kasiskich dzieciaków.
MARZEC 2023
Jest dobrą i spokojną dziewczyną. Bardzo dużo pomaga w domu, jeździ na zakupy, załatwia wszystkie sprawy związane z Kasisi.
SIERPIEŃ 2022
Dziewczynka w ubiegłym roku skończyła dziewiątą klasę w szkole specjalnej. Niestety egzaminy nie poszły jej dobrze. W tym roku zdawała je ponownie. Czekamy na wyniki. Pomaga w domu opiekując się dziećmi. Ma problemy ze zdrowiem.
CZERWIEC 2021
Bardzo wydoroślała, jest obowiązkowa. Dostała już własny pokój, mieszka sama. W tym roku będzie pisała egzaminy. Ma trudności z czytaniem, w wakacje miała dodatkowe zajęcia i zrobiła duże postępy. Chodzi do dziewiątej klasy.
MAJ 2019
Dziewczynka jest w internacie, chodzi do ósmej klasy. Na weekendy przyjeżdża do Kasisi. Jest bardzo dobra i opiekuńcza, pomaga przy dzieciach na wózkach inwalidzkich. Jej przyjaciółką jest Amanda.
LIPIEC 2018
Dziewczynka chodzi do szkoły specjalnej w Lusace. Bardzo dobrze się uczy. Ma kłopoty z uszami. Cały czas jeździ na kontrole. Jest po dwóch operacjach.
LUTY 2017
Zaczęła naukę w szkole specjalnej. To pierwszy raz, kiedy wyjeżdża z Kasisi, co prawda będzie - jak pozostałe dziewczyny - wracać na weekendy, ale Judy nie przepada za zmianami. Jest też bardzo nieśmiała (zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem).
CZERWIEC 2016
Judy chodzi do siódmej klasy, do szkoły dla dzieci specjalnej troski. Ostatnio miała operacja na ucho, wszystko przebiegło dobrze.
CZERWIEC 2015
Ma kłopoty ze zdrowiem. Ma chore uszy. Jest na leczeniu. Chodzi też na fizjoterapię, z uwagi na kłopoty z nogą. Jest bardzo opiekuńcza. Zawsze potrafi się dzielić z innymi.

Dzień pobytu w szpitalu

Dzień pobytu w szpitalu