moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Judy Ruth 22 l

13
16
Urodziny: 01.11.1999
W Kasisi od: 14.05.2000

Judie trafiła do Kasisi gdy miała zaledwie kilka dni. Jej oboje rodzice nie żyją. Do ośrodka przyniósł ją wujek. Judie jest chora oraz cierpi na syndrom odrzucenia – jest dzieckiem specjalnej troski, wymaga ciągłej opieki, ma duże trudności w szkole, ale jest bardzo pracowita i dokładna w tym co robi. Lubi bardzo nowości, radość sprawia jej poznawanie nowych ludzi i zawiązywanie relacji. Bardzo lubi pisać listy.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Bardzo wydoroślała, jest obowiązkowa. Dostała już własny pokój, mieszka sama. W tym roku będzie pisała egzaminy. Ma trudności z czytaniem, w wakacje miała dodatkowe zajęcia i zrobiła duże postępy. Chodzi do dziewiątej klasy.
MAJ 2019
Dziewczynka jest w internacie, chodzi do ósmej klasy. Na weekendy przyjeżdża do Kasisi. Jest bardzo dobra i opiekuńcza, pomaga przy dzieciach na wózkach inwalidzkich. Jej przyjaciółką jest Amanda.
LIPIEC 2018
Dziewczynka chodzi do szkoły specjalnej w Lusace. Bardzo dobrze się uczy. Ma kłopoty z uszami. Cały czas jeździ na kontrole. Jest po dwóch operacjach.
LUTY 2017
Zaczęła naukę w szkole specjalnej. To pierwszy raz, kiedy wyjeżdża z Kasisi, co prawda będzie - jak pozostałe dziewczyny - wracać na weekendy, ale Judy nie przepada za zmianami. Jest też bardzo nieśmiała (zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem).
CZERWIEC 2016
Judy chodzi do siódmej klasy, do szkoły dla dzieci specjalnej troski. Ostatnio miała operacja na ucho, wszystko przebiegło dobrze.
CZERWIEC 2015
Ma kłopoty ze zdrowiem. Ma chore uszy. Jest na leczeniu. Chodzi też na fizjoterapię, z uwagi na kłopoty z nogą. Jest bardzo opiekuńcza. Zawsze potrafi się dzielić z innymi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 zł
Ser
+5 serc

Ser

5,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kapenta
+7 serc

Kapenta

7,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Staś

Anja

BiroSmutek

Magda

Ola i Maciek

Olga

Aga

Anonimowy Darczyńca

dzuzka86

Magdalena Chmielewska

izabela herman

Anonimowy Darczyńca

Aneta Antkowiak

Anonimowy Darczyńca

Olina

Anonimowy Darczyńca

Zofia Sieroszewska

ewa bednarek

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Magda Misiak

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Agnieszka i Jacek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł