moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Judy Ruth 24 l

6
Urodziny: 01.11.1999
W Kasisi od: 14.05.2000

Judie trafiła do Kasisi, gdy miała zaledwie kilka dni. Jej oboje rodzice nie żyją. Do ośrodka przyniósł ją wujek. Judie jest chora oraz cierpi na syndrom odrzucenia – jest dzieckiem specjalnej troski, wymaga ciągłej opieki, ma duże trudności w szkole, ale jest bardzo pracowita i dokładna w tym co robi. Lubi bardzo nowości, radość sprawia jej poznawanie nowych ludzi i zawiązywanie relacji. Bardzo lubi pisać listy.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Judy to nasz nieoszlifowany diament malarski. Gdy w Kasisi na dobre ruszyły zajęcia artystyczne, przecieraliśmy oczy z wrażenia widząć, co wychodzi spod jej ołówka. Jej prace wzbudzały wiele zainteresowania na wystawie w Galerii Narodowej w Lusace. Obecnie Judy próbuje swoich sił także na kursie kulinarnym. Bardzo lubi gotować i robić słodkie wypieki dla kasiskich dzieciaków.
MARZEC 2023
Jest dobrą i spokojną dziewczyną. Bardzo dużo pomaga w domu, jeździ na zakupy, załatwia wszystkie sprawy związane z Kasisi.
SIERPIEŃ 2022
Dziewczynka w ubiegłym roku skończyła dziewiątą klasę w szkole specjalnej. Niestety egzaminy nie poszły jej dobrze. W tym roku zdawała je ponownie. Czekamy na wyniki. Pomaga w domu opiekując się dziećmi. Ma problemy ze zdrowiem.
CZERWIEC 2021
Bardzo wydoroślała, jest obowiązkowa. Dostała już własny pokój, mieszka sama. W tym roku będzie pisała egzaminy. Ma trudności z czytaniem, w wakacje miała dodatkowe zajęcia i zrobiła duże postępy. Chodzi do dziewiątej klasy.
MAJ 2019
Dziewczynka jest w internacie, chodzi do ósmej klasy. Na weekendy przyjeżdża do Kasisi. Jest bardzo dobra i opiekuńcza, pomaga przy dzieciach na wózkach inwalidzkich. Jej przyjaciółką jest Amanda.
LIPIEC 2018
Dziewczynka chodzi do szkoły specjalnej w Lusace. Bardzo dobrze się uczy. Ma kłopoty z uszami. Cały czas jeździ na kontrole. Jest po dwóch operacjach.
LUTY 2017
Zaczęła naukę w szkole specjalnej. To pierwszy raz, kiedy wyjeżdża z Kasisi, co prawda będzie - jak pozostałe dziewczyny - wracać na weekendy, ale Judy nie przepada za zmianami. Jest też bardzo nieśmiała (zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem).
CZERWIEC 2016
Judy chodzi do siódmej klasy, do szkoły dla dzieci specjalnej troski. Ostatnio miała operacja na ucho, wszystko przebiegło dobrze.
CZERWIEC 2015
Ma kłopoty ze zdrowiem. Ma chore uszy. Jest na leczeniu. Chodzi też na fizjoterapię, z uwagi na kłopoty z nogą. Jest bardzo opiekuńcza. Zawsze potrafi się dzielić z innymi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Dagmara

Staś

Ola i Maciek

Magdalena Chmielewska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł