Kennedy 14 l

Urodziny: 03.05.2008
W Kasisi od: 27.06.2018

Kennedy jest w Kasisi razem z siostrami Ettah i Violet, dzieci są bardzo zżyte ze sobą. Są u nas, ponieważ ich mama ciężko choruje. Powoli oswajają się z nowym domem.

MAJ 2021
Bardzo dobrze się uczy, jest ministrantem. Opiekuńczy w stosunku do młodszych od siebie. Odpowiedzialny. Bardzo dobrze gra w piłkę nożną.
CZERWIEC 2020
U chłopca wszystko dobrze. Chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy.
MAJ 2019
Lubi oglądać telewizję, czytać książki i grać w piłkę nożną. Chętnie pomaga przy sprzątaniu.

Książki do biblioteki

Agnieszka Kuprowska

KENNEDY

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!