Kennedy 14 l

Urodziny: 03.05.2008
W Kasisi od: 27.06.2018

Kennedy jest w Kasisi razem z siostrami Ettah i Violet, dzieci są bardzo zżyte ze sobą. Są u nas, ponieważ ich mama ciężko choruje. Powoli oswajają się z nowym domem.

LIPIEC 2022
Jest pierwszy rok w średniej szkole w Chipepo. Ma bardzo dobre wyniki. Wydoroślał i dojrzał w ostatnim czasie.
MAJ 2021
Bardzo dobrze się uczy, jest ministrantem. Opiekuńczy w stosunku do młodszych od siebie. Odpowiedzialny. Bardzo dobrze gra w piłkę nożną.
CZERWIEC 2020
U chłopca wszystko dobrze. Chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy.
MAJ 2019
Lubi oglądać telewizję, czytać książki i grać w piłkę nożną. Chętnie pomaga przy sprzątaniu.
pokaż starsze

KENNEDY

Karolina Wyciślik

Dorota Spalińska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.