Kennedy 13 l

Urodziny: 03.05.2008
W Kasisi od: 27.06.2018

Kennedy jest w Kasisi razem z siostrami Ettah i Violet, dzieci są bardzo zżyte ze sobą. Są u nas, ponieważ ich mama ciężko choruje. Powoli oswajają się z nowym domem.

MAJ 2021
Bardzo dobrze się uczy, jest ministrantem. Opiekuńczy w stosunku do młodszych od siebie. Odpowiedzialny. Bardzo dobrze gra w piłkę nożną.
CZERWIEC 2020
U chłopca wszystko dobrze. Chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy.
MAJ 2019
Lubi oglądać telewizję, czytać książki i grać w piłkę nożną. Chętnie pomaga przy sprzątaniu.

Książki do biblioteki

Agnieszka Kuprowska

KENNEDY

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!