Kennedy 13 l

Urodziny: 03.05.2008
W Kasisi od: 27.06.2018

Kennedy jest w Kasisi razem z siostrami Ettah i Violet, dzieci są bardzo zżyte ze sobą. Są u nas, ponieważ ich mama ciężko choruje. Powoli oswajają się z nowym domem.

MAJ 2021
Bardzo dobrze się uczy, jest ministrantem. Opiekuńczy w stosunku do młodszych od siebie. Odpowiedzialny. Bardzo dobrze gra w piłkę nożną.
CZERWIEC 2020
U chłopca wszystko dobrze. Chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy.
MAJ 2019
Lubi oglądać telewizję, czytać książki i grać w piłkę nożną. Chętnie pomaga przy sprzątaniu.

Książki do biblioteki

Agnieszka Kuprowska

KENNEDY

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!