Kennedy 14 l

Urodziny: 03.05.2008
W Kasisi od: 27.06.2018

Kennedy jest w Kasisi razem z siostrami Ettah i Violet, dzieci są bardzo zżyte ze sobą. Są u nas, ponieważ ich mama ciężko choruje. Powoli oswajają się z nowym domem.

MARZEC 2023
Chodzi do dziewiątej klasy. Jest bardzo mądrym i dojrzałym chłopcem. Dobrze się uczy.
LIPIEC 2022
Jest pierwszy rok w średniej szkole w Chipepo. Ma bardzo dobre wyniki. Wydoroślał i dojrzał w ostatnim czasie.
MAJ 2021
Bardzo dobrze się uczy, jest ministrantem. Opiekuńczy w stosunku do młodszych od siebie. Odpowiedzialny. Bardzo dobrze gra w piłkę nożną.
CZERWIEC 2020
U chłopca wszystko dobrze. Chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy.
MAJ 2019
Lubi oglądać telewizję, czytać książki i grać w piłkę nożną. Chętnie pomaga przy sprzątaniu.
pokaż starsze

Karolina Wyciślik

Dorota Spalińska

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.