Layford 15 l

Urodziny: 11.11.2008
W Kasisi od: 03.12.2008

Trafił do Kasisi jako niemowlę po śmierci matki. Jest niesamowicie aktywny – wszędzie go pełno. Uwielbia się przytulać i potrzebuje bardzo dużo miłości oraz ciepła.

KWIECIEŃ 2024
Jakiś czas temu miał kryzys związany ze szkołą. Wygląda na to, że już minął i chłopak dobrze czuje się zarówno w placówce, jak i w internacie.
LIPIEC 2023
Ostatnio Layford przechodzi kryzys. Nie wiemy, czy związany z buntem nastolatka, czy mający inne podłoże. Próbujemy z nim rozmawiać. Mówi, że nie chce być w szkole, do której uczęszczał do tej pory, woli być w DOMU. My jednak staramy się mu pokazać, że teraz jest czas na chłonięcie wiedzy i w swojej szkole ma  najlepsze warunki do tego, a dom zawsze będzie na niego czekał.
MARZEC 2023
Chodzi do szkoły specjalnej, jest w internacie. Zawsze zadowolony z życia. Bardzo urósł.
LIPIEC 2022
Jest w szkole z internatem. Jest w klasie dla dzieci specjalnej troski. Szkołę uwielbia tak samo jak dom. Miewa ataki padaczkę, przyjmuje na stałe leki.
CZERWIEC 2021
Jest w szkole z internatem dla dzieci specjalnej troski. Bardzo urósł, lubi swoją szkole.
MAJ 2019
Chłopiec chodzi do szkoły, w klasie specjalnej, Przyjmuje na stałe leki. Uwielbia grać w piłkę nożną.
CZERWIEC 2017
Ma ciągle powracającą anginę. Jest chorowity i wymęczony przez antybiotyki.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma niespożyte pokłady energii, wszędzie go pełno. Przyjaźń z Johnem B. trwa:)
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five, mieszka w Martin's House. Jest zdrowy. Chłopiec codziennie ma jakąś przygodę. To mały psotnik. Jest najlepszym przyjacielem Johna B.

Komplet badań

Komplet badań