Layford 12 l

Urodziny: 11.11.2008
W Kasisi od: 03.12.2008

Trafił do Kasisi jako niemowlę po śmierci matki. Jest niesamowicie aktywny – wszędzie go pełno. Zawsze, gdy się śmieje, wystawia przy tym uroczo język. Uwielbia się przytulać i potrzebuje bardzo dużo miłości oraz ciepła.

CZERWIEC 2021
Jest w szkole z internatem dla dzieci specjalnej troski. Bardzo urósł, lubi swoją szkole.
MAJ 2019
Chłopiec chodzi do szkoły, w klasie specjalnej, Przyjmuje na stałe leki. Uwielbia grać w piłkę nożną.
CZERWIEC 2017
Ma ciągle powracającą anginę. Jest chorowity i wymęczony przez antybiotyki.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma niespożyte pokłady energii, wszędzie go pełno. Przyjaźń z Johnem B. trwa:)
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five, mieszka w Martin's House. Jest zdrowy. Chłopiec codziennie ma jakąś przygodę. To mały psotnik. Jest najlepszym przyjacielem Johna B.
pokaż starsze

Ania

Ewa Rutka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!