Layford 13 l

Urodziny: 11.11.2008
W Kasisi od: 03.12.2008

Trafił do Kasisi jako niemowlę po śmierci matki. Jest niesamowicie aktywny – wszędzie go pełno. Zawsze, gdy się śmieje, wystawia przy tym uroczo język. Uwielbia się przytulać i potrzebuje bardzo dużo miłości oraz ciepła.

CZERWIEC 2021
Jest w szkole z internatem dla dzieci specjalnej troski. Bardzo urósł, lubi swoją szkole.
MAJ 2019
Chłopiec chodzi do szkoły, w klasie specjalnej, Przyjmuje na stałe leki. Uwielbia grać w piłkę nożną.
CZERWIEC 2017
Ma ciągle powracającą anginę. Jest chorowity i wymęczony przez antybiotyki.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma niespożyte pokłady energii, wszędzie go pełno. Przyjaźń z Johnem B. trwa:)
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five, mieszka w Martin's House. Jest zdrowy. Chłopiec codziennie ma jakąś przygodę. To mały psotnik. Jest najlepszym przyjacielem Johna B.
pokaż starsze

Ania

Ewa Rutka

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!