Lillian 8 l

Urodziny: 12.11.2015
W Kasisi od: 11.04.2016

Lilian straciła mamę. Kiedy trafiła do Kasisi, okazało się też, że ma gruźlicę. Od przyjścia do Kasisi jej kondycja zdążyła się już znacznie poprawić, jednak wciąż wymaga dużo troski.

KWIECIEŃ 2024
Dziewczynka ostatnio trochę przytyła. Wiążemy to z jej częstymi wizytami w kuchni. Mówi, że lubi oglądać jak mamies gotują, jednak my wiemy, że na oglądaniu się nie kończy;) Jest właścicielka pięknego uśmiechu, który sprawia, że wszystko można jej wybaczyć.
LIPIEC 2023
To prawdziwa baletnica! Lilian nie przeszkadzał nawet ból nogi wywołany dość powszechnymi w Afryce ranami tropikalnymi. Gdy tylko do jej uszu dochodził rytm kasiskich bębnów, cały ból jakby przestawał istnieć, a nogi same rwały się do tańca. Musieliśmy dziewczynkę trochę powstrzymywać, by rany nie powiększały się i spokojnie mogły się goić. Bardzo pomogło leczenie, które przeszła. Dziś Lilian skacze w gumę z koleżankami i oczywiście… ćwiczy nowe układy taneczne ☺
MARZEC 2023
Chodzi do drugiej klasy. Ma się dobrze. Jest grzeczną, bardzo aktywną dziewczynką. Lubi śpiewać i tańczyć.
LUTY 2022
U Lilian wszystko w porządku. Dobrze się uczy. Bardzo ładnie opowiada różne historie. Lubi słuchać, gdy czyta jej się bajki. Chętnie bawi się z dziećmi z wioski.
CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły, bardzo ją lubi. Jest radosna i bardzo przyjacielska.
MAJ 2019
Lubi tańczyć, śpiewać i malować, gra też na organkach. Chodzi do domowego przedszkola. Bardzo ładnie mówi.
CZERWIEC 2017
Lillian została wyleczona z gruźlicy. Chodzi, dobrze się rozwija, nie ma z nią żadnych kłopotów.

Przytulanki

Przytulanki