moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Liness 17 l

10
Urodziny: 26.02.2006
W Kasisi od: 21.02.2007

Dla Lines Kasisi jest jej domem właściwie od zawsze. Mama dziewczynki zmarła zaraz po porodzie i kilkudniową dziewczynkę przyniesiono do Sióstr. Już wtedy miała za sobą daleką podróż, bo pochodzi z drugiego końca Zambii. Jest bardzo spokojna, co w znamienny sposób przejawia się w jednym z jej ulubionych zajęć – zaplataniu włosów.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
 W głowie i sercu Lines jest teraz tylko jedno marzenie – studia w Polsce. Nas to bardzo cieszy, bo widzimy, z jaką determinacją dziewczyna dąży do jego realizacji. Momentem przełomowym, dzięki któremu bardzo dojrzała, było rozpoczęcie liceum z internatem. Dostała się do jednego z najlepszych w Zambii! Został jej jeszcze jeden rok nauki i co raz bardziej czujemy, że to ostatni rok nim wyfrunie z domowego gniazda po swoje wielkie marzenie. Wygląda na to, że w jej przypadku SKY IS THE LIMIT ☺
MARZEC 2023
Chodzi do jedenastej klasy. Jest bardzo dojrzała, mądra, dobrze się uczy. Mówi po francusku.
LIPIEC 2022
Jest w szkole z internatem. Chodzi do dziesiątej klasy. To mądra, inteligentna, ale bardzo nieśmiała dziewczynka. Gdy tylko jest w domu, zawsze chętnie we wszystkim pomaga.
CZERWIEC 2021
Jest świetną uczennicą, dojrzałą i odpowiedzialną nastolatką. Dostała się do bardzo dobrego, prywatnego liceum.
LIPIEC 2020
Chodzi do ósmej klasy. Jest wybitnie zdolna, wiec jest w prywatnej szkole z internatem. Lubi gotować i jak tylko jest okazja to pomaga w kuchni.
CZERWIEC 2017
Lines była po raz pierwszy na wakacjach w swoich rodzinnych stronach. Wróciła wycieńczona, głodna i z malarią. Teraz już u dziewczynki wszystko OK.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka dobrze się uczy. Pomaga małym dzieciom w lekcjach. Lubi tańczyć. W niedziele gra na instrumentach podczas mszy.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka chodzi do czwartej klasy. Bardzo ładnie tańczy i śpiewa. Jest w grupie dziewcząt, które chętnie we wszystkim pomagają. Zawsze można na nią liczyć.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karina Stysińska

Remigiusz Remo Łupicki

Agnieszka i Mirek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł