moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Lontia 5 l

23
Urodziny: 06.11.2018
W Kasisi od: 14.12.2018

Lontia jest wcześniakiem, urodziła się w 8 miesiącu. Do Kasisi trafiła, mając zaledwie 8 dni. Mama zmarła przy porodzie. Przyniósł ją ojciec. Ma już kilkoro dzieci. Mieszkają na wsi. W panujących tam warunkach maleństwo nie miałaby żadnych szans przeżycia, potrzebuje specjalistycznej opieki. Lontia, trafiłaś w najlepsze ręce!

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Ileż było radości, gdy ostatnio Lontia odwiedziła nas z babcią. Bardzo się za sobą stęskniliśmy! Dziewczynka, widząc wszystkich swoich braci i siostry, chciała zostać w Kasisi. My jednak wiemy, jak ważne, zwłaszcza w Afryce, są więzy rodzinne, że gdy tylko dom rokuje na prawidłowe wychowanie dziecka, trzeba pozwolić mu być z najbliższymi. Babcia Lonti stanęła na głowie, by stworzyć wnuczce piękny dom, w którym dziewczynka jest bardzo kochana. My oczywiście odliczamy dni do następnego spotkanie z Lotnią. A w miedzy czasie wspieramy babcię z projektu „Adoptuj z sercem”, by mogła zapewnić dziewczynce wszystko, co potrzebuje do prawidłowego rozwoju.
MARZEC 2023
Lontia zamieszkała z babcią. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu ‚Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2022
Lontia przez jakiś czas mieszkała z babcią. Teraz wróciła do taty, ale zostaje w projekcie „Adoptuj z sercem”, ponieważ sytuacja finansowa w domu rodzinnym jest bardzo trudna. Będziemy ich wspierać i dbać, by dziewczynce niczego nie brakowało.
WRZESIEŃ 2021
Lontia zamieszkała ze swoją babcią. Przychodzą do nas co kilka tygodni po jedzenie i witaminy. Dziewczynka wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Dobrze rośnie. Jest zawsze uśmiechnięta. Wciąż odwiedzaj ją tata, choć nie tak często jak kiedyś.
MAJ 2019
Przyszła do Kasisi jako kilkudniowe dziecko, była niedożywiona. Teraz ładnie rośnie, ma apetyt. Tata odwiedza ją bardzo często.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Paulina

Wiktoria24

Ewelina

Paulina

Klaudia Krauze

Teresa

KAJAK

Agnieszka

Ewelina 12400

Małgorzata Lorenc

Irina

Madzia

Marta

Krystian95

Edyta

Agnieszka i Piotr

Arek

Ewelina

Tomekkk83

Magdalena

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł