Bejbiki

Lucia Destini 2 l

Urodziny: 01.02.2022
W Kasisi od: 09.05.2023

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z grupką innych dzieci. Były odebrane przez odpowiednie służby prosto z ulicy, gdzie rodzice (lub obce osoby) wykorzystywały je do żebrania. Teraz historia życia Lucii pisze się w nowym, ciepłym i bezpiecznym Domu – w Kasisi.

CZERWIEC 2024
Zdecydowanie największa aktorka wśród naszych bejbików :) Ze swoją urozmaiconą mimiką mogłaby startować w niejednym castingu! Droczenie się z wolontariuszami to ulubiona zabawa Lucii. Cichutko podchodzi, by kogoś zaczepić, a gdy tylko pojawia się reakcja, ucieka, śmiejąc się do rozpuku.
KWIECIEŃ 2024
Chciałabym a boje się. To zdanie doskonale opisuje malutką Lucię. Gdy widzi jak inne dzieciaki podchodzą do wolontariuszy i gości, ona też nieśmiało się zbliża. Jednak, kiedy tylko wyciągnie się do niej rękę, ucieka z płaczem. Na szczęście, gdy już przyzwyczai się do nowych osób, chętnie spędza z nimi czas. Bardzo dobrze się rozwija, lubi bawić się na yardzie. Ma śliczne oczka i czarujący uśmiech.

Mleko

Mleko