Bejbiki

Lucia Destini 2 l

Urodziny: 01.02.2022
W Kasisi od: 09.05.2023

Trafiła do Kasisi z grupką innych dzieciaków wykorzystywanych do żebrania na ulicy. Teraz ma już swoje przytulne łóżeczko, ciepłą kołderkę i może się cieszyć beztroskim dzieciństwem.

KWIECIEŃ 2024
Chciałabym a boje się. To zdanie doskonale opisuje malutką Lucię. Gdy widzi jak inne dzieciaki podchodzą do wolontariuszy i gości, ona też nieśmiało się zbliża. Jednak, kiedy tylko wyciągnie się do niej rękę, ucieka z płaczem. Na szczęście, gdy już przyzwyczai się do nowych osób, chętnie spędza z nimi czas. Bardzo dobrze się rozwija, lubi bawić się na yardzie. Ma śliczne oczka i czarujący uśmiech.

Kolorowy balonik

Sylwia

Beata

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.