Maggie Simone 15 l

Urodziny: 03.03.2006
W Kasisi od: 13.12.2006

Maggie po śmierci matki została przywieziona do Kasisi z innej części Zambii. Dziewczynka jest tak zwanym dzieckiem bezproblemowym: dobrze się uczy i jest wesoła, wykazuje duże zdolności plastyczne. Warto wspierać jej talent, by z czasem mogła dołączyć do grona artystów z Kasisi.

CZERWIEC 2021
Dusza towarzystwa. Jest jeszcze bardzo dziecinna, ale za to wesoła i rozgadana. Chodzi do ósmej klasy do szkoły z internatem na południu Zambii.
LIPIEC 2020
Chodzi do siódmej klasy. Jest urodzonym przywódcą, wszyscy ją lubią. Wszędzie ją słychać i wszędzie wnosi dużo radości.
GRUDZIEŃ 2016
Dziewczynka idzie do piątej klasy. Wciąż jest w zespole tanecznym. Ostatnio była na gościnnych występach w Lusace.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do czwartej klasy. Jest wzorową uczennicą. Bardzo pomaga siostrom w domu. Chętnie podejmuje się nowych obowiązków.
CZERWIEC 2015
Maggie jest w tańczącej grupie, bardzo lubi taniec. Ma piękny uśmiech. Mieszka w Martins House.
pokaż starsze

Monika Chmal

Tadeusz

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!