Maggie Simone 16 l

Urodziny: 03.03.2006
W Kasisi od: 13.12.2006

Maggie po śmierci matki została przywieziona do Kasisi z innej części Zambii. Dziewczynka jest tak zwanym dzieckiem bezproblemowym: dobrze się uczy i jest wesoła, wykazuje duże zdolności plastyczne. Warto wspierać jej talent, by z czasem mogła dołączyć do grona artystów z Kasisi.

LIPIEC 2022
Jest w szkole z internatem w Chipepo. Chodzi do dziewiątej klasy. Jest bardzo radosną dziewczynką. Jak wraca ze szkoły, to od razu biegnie do bejbików, by pomagać w opiece nad nimi.
CZERWIEC 2021
Dusza towarzystwa. Jest jeszcze bardzo dziecinna, ale za to wesoła i rozgadana. Chodzi do ósmej klasy do szkoły z internatem na południu Zambii.
LIPIEC 2020
Chodzi do siódmej klasy. Jest urodzonym przywódcą, wszyscy ją lubią. Wszędzie ją słychać i wszędzie wnosi dużo radości.
GRUDZIEŃ 2016
Dziewczynka idzie do piątej klasy. Wciąż jest w zespole tanecznym. Ostatnio była na gościnnych występach w Lusace.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do czwartej klasy. Jest wzorową uczennicą. Bardzo pomaga siostrom w domu. Chętnie podejmuje się nowych obowiązków.
CZERWIEC 2015
Maggie jest w tańczącej grupie, bardzo lubi taniec. Ma piękny uśmiech. Mieszka w Martins House.
pokaż starsze

Ola Mierzchała

Mariusz Szymanek

Tadeusz

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.