Maggie Simone 15 l

Urodziny: 03.03.2006
W Kasisi od: 13.12.2006

Maggie po śmierci matki została przywieziona do Kasisi z innej części Zambii. Dziewczynka jest tak zwanym dzieckiem bezproblemowym: dobrze się uczy i jest wesoła, wykazuje duże zdolności plastyczne. Warto wspierać jej talent, by z czasem mogła dołączyć do grona artystów z Kasisi.

CZERWIEC 2021
Dusza towarzystwa. Jest jeszcze bardzo dziecinna, ale za to wesoła i rozgadana. Chodzi do ósmej klasy do szkoły z internatem na południu Zambii.
LIPIEC 2020
Chodzi do siódmej klasy. Jest urodzonym przywódcą, wszyscy ją lubią. Wszędzie ją słychać i wszędzie wnosi dużo radości.
GRUDZIEŃ 2016
Dziewczynka idzie do piątej klasy. Wciąż jest w zespole tanecznym. Ostatnio była na gościnnych występach w Lusace.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do czwartej klasy. Jest wzorową uczennicą. Bardzo pomaga siostrom w domu. Chętnie podejmuje się nowych obowiązków.
CZERWIEC 2015
Maggie jest w tańczącej grupie, bardzo lubi taniec. Ma piękny uśmiech. Mieszka w Martins House.
pokaż starsze

Monika Chmal

Tadeusz

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!