moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Makasa 6 l

11
Urodziny: 15.01.2017
W Kasisi od: 21.11.2022

Jest w Kasisi razem ze swoim rodzeństwem. Ich rodzice żyją, ale nie mogą zająć się swoimi dziećmi, ponieważ są chorzy. Tata poszedł szukać pracy, aby utrzymać rodzinę. Niestety nie udało się i rodzice musieli poprosić o pomoc w opiece nad swoimi pociechami. Wiedzą, że w Kasisi będą bezpieczne.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
W Kasisi robimy, co możemy, by zapełnić lukę, jaka powstała w życiu Makasy. Niedawno zmarł jego tata, mama przestała go odwiedzać. Na szczęście chłopiec bardzo się zadomowił w Domu. Ulubioną porą dnia jest czas posiłków. Zawsze wiemy, gdzie go szukać, gdy zbliża się obiad czy podwieczorek. Pierwsze znikają z jego talerzy ;) No a potem… obowiązkowo piłka nożna z kolegami. Inne zajęcia mogłyby dla Makasa nie istnieć ;)
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnes

Ewelina Czyż

Robert

Weronika

Agnieszka

selena

Ola :)

Lidia

KATARZYNA SEREMET

Jolanta

Renata

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł