moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Makasa 7 l

12
Urodziny: 15.01.2017
W Kasisi od: 21.11.2022

Jest w Kasisi razem ze swoim rodzeństwem. Ich rodzice żyją, ale nie mogą zająć się swoimi dziećmi, ponieważ są chorzy. Tata poszedł szukać pracy, aby utrzymać rodzinę. Niestety nie udało się i rodzice musieli poprosić o pomoc w opiece nad swoimi pociechami. Wiedzą, że w Kasisi będą bezpieczne.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
W Kasisi robimy, co możemy, by zapełnić lukę, jaka powstała w życiu Makasy. Niedawno zmarł jego tata, mama przestała go odwiedzać. Na szczęście chłopiec bardzo się zadomowił w Domu. Ulubioną porą dnia jest czas posiłków. Zawsze wiemy, gdzie go szukać, gdy zbliża się obiad czy podwieczorek. Pierwsze znikają z jego talerzy ;) No a potem… obowiązkowo piłka nożna z kolegami. Inne zajęcia mogłyby dla Makasa nie istnieć ;)
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karolina

Agnes

Ewelina Czyż

Robert

Weronika

Agnieszka

selena

Ola :)

Lidia

KATARZYNA SEREMET

Jolanta

Renata

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł