Bejbiki

Malumbo 2 m

Urodziny: 01.05.2024
W Kasisi od: 28.06.2024

Co może czuć tak maleńkie dziecko, porzucone na jednej z ulic gwarnej Lusaki? Opuszczony przez tych, którzy powinni go kochać najbardziej, trafił do naszego domu z sercem pełnym bólu i niepewności. Zabrakło radosnego powitania na świecie, starannie uszykowanego dziecięcego pokoiku.

Od kiedy Malumbo do nas trafił, codziennie zapewniamy go o naszej miłości. Zrobimy wszystko, by wynagrodzić mu ten straszny początek życia. Już nigdy nie będzie samotny – stał się częścią wielkiej rodziny, która zawsze będzie przy nim, gotowa wspierać i kochać.

Mleko

Małgorzata

Małgorzata D

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.