moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Mapalo 17 l

18
16
Urodziny: 03.01.2005
W Kasisi od: 11.01.2005

Mapalo trafiła do Kasisi jako niemowlę. Miała sparaliżowaną prawą stronę ciała, zniekształconą szczękę, nie była w stanie zamykać ust. Po długiej fizjoterapii znaczna część objawów złagodniała i Mapalo zaczęła chodzić i robi to naprawdę doskonale. Nie mówi, ale nauczyła się języka migowego. Jest bardzo inteligentna i kontaktowa, świetnie czuje się w grupie, wciąż się uśmiecha. Inne dzieci bardzo ją lubią.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
W tygodniu dziewczynka jest w internacie, na weekendy przyjeżdża do Kasisi. Ostatnio zdiagnozowano u niej chorobę przewlekłą, jest w klasie z dziećmi specjalnej troski.
LIPIEC 2020
U dziewczynki wszystko dobrze.
STYCZEŃ 2017
Mapalo zaczęła naukę w nowej szkole specjalnej, w Lusace. Ta szkoła wydaje się być dużo lepsza od tej, do której uczęszczała dotąd, a poza tym pozwoli to Mapalisi spędzać weekendy w kasiskim domu.
CZERWIEC 2016
Chodzi do szkoły specjalnej koło Livingston. Na wakacje przyjeżdża do Kasisi. Ma bardzo dobre wyniki. Chodzi do czwartej klasy. Wszyscy chwalą Mapalo, że jest bardzo przyjacielska i pomocna.
CZERWIEC 2015
Mapalo robi niesamowite postępy. Wolontariuszka Elena aktywuje ją przez różne ćwiczenia edukacyjne. Znalazła dla dziewczynki nadzieję na komunikację w przyszłości. Mapalo potrzebny będzie iPad ze specjalnym oprogramowaniem, dzięki któremu wskazując piktogramy będzie mogła układać zdania i komunikować się ze światem.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przyrządy do fizjoterapii
+55 serc

Przyrządy do fizjoterapii

55,00 zł
Płyty z muzyką
+30 serc

Płyty z muzyką

30,00 zł
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 zł
Ser
+5 serc

Ser

5,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ignacy

Marta M.

M.O.A.

Marzena Fortuniak

Anonimowy Darczyńca

Halina, Jacek, Paweł, Tomasz, Hanna Sadulak

Katarzyna Pietrus

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Asia Sikora

monza34

Anonimowy Darczyńca

Natalia Mikos

KasiaM

Anonimowy Darczyńca

Agata Patalas

Magdalena Wawrzyniak

Anonimowy Darczyńca

POZDROWIENIA OD SANDRY

Ania

Lucyna Kasprzak

Anna Smyczek

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Patrycja Wojciechowicz

Anonimowy Darczyńca

Renata Zapalska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł