Przedszkolaki

Margaret 5 l

26
Urodziny: 25.12.2018
W Kasisi od: 21.01.2023

Dziewczynka, przekonała się na własnej skórze, czym jest prawdziwe cierpienie. Jest dzieckiem z albinizmem. Straciła rękę, ponieważ jej oprawcy wierzyli, że uda się z niej przyrządzić magiczny eliksir, który zapewni bogactwo, sławę i szczęście. Mimo że policji udało się schwytać dwóch podejrzanych, to wciąż jeszcze są inni, którzy nie skończyli polować na drugą rękę dziewczynki. Jej mama, obawiając się o zdrowie i życie córki oddała ją do Kasisi. Wiedziała, że tu nic jej nie grozi. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy pokazać jej zdjęcia, zmieniliśmy również jej imię.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Margaret jest naprawdę inteligentnym dzieckiem. Już niedługo rozpocznie zerówkę. Jednak równie ważną cechą jest jej empatia i chęć niesienia pomocy. Kiedy coś dostaje, zawsze myśli też o innych dzieciakach. Bardzo szybko rozumie, co można, a czego nie powinno się robić. Jej przeszłość tylko wzmocniła jej cudowny charakter.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Rozala

Małgosia

Emilka

Blanka

Magda

Eliza

Oliwia Zbaradzka

Sylwia Nowak

Sylwia Juszczak-Krawczyk

Marek Dudziński

Paulina

Paulina

Dominik

Maciej

Beata Oleksiak

Margaret Luis

Renata R

Klaudia

Jolanta Hussain

Ania

Aneta

Agnieszka Okroj

Katarzyna

Agata Kudzio

Jakub

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł