Maria Sibangandu 8 l

Urodziny: 20.06.2014
W Kasisi od: 23.06.2014

Maria jest wesołą dziewczynką, która uwielbia śpiewać i występować dla innych. Urodziła się jako wcześniak. Trafiła do Kasisi, mając zaledwie 3 dni. Jest wesołym i miłym dzieckiem.

MAJ 2021
Marysię odwiedziła babcia, chociaż bardzo by chciała, to nie może jej wziąć do siebie, ponieważ opiekuje się jej mamą, która jest chora psychicznie. Maria chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi.
CZERWIEC 2020
Maria chodzi do misyjnej szkoły i jest w klasie przygotowawczej przed pierwszą klasą. Jest zdrowa, dobrze się uczy.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego. Jest małą aktorką, lubi śpiewać i występować.
CZERWIEC 2017
U Marysi wszystko w jak najlepszym porządku. Dobrze rośnie, prawidłowo się rozwija.
CZERWIEC 2016
Maria ma się dobrze, prawidłowo się rozwija, rośnie jak na drożdżach. Jest pogodną dziewczynką.
CZERWIEC 2015
Jak przystało na roczną dziewczynkę, nasza Marysia zaczyna chodzić. Jest już u dużych bejbików.
pokaż starsze

Gosia

Milunieczka

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!