Maria Sibangandu 8 l

Urodziny: 20.06.2014
W Kasisi od: 23.06.2014

Maria jest wesołą dziewczynką, która uwielbia śpiewać i występować dla innych. Urodziła się jako wcześniak. Trafiła do Kasisi, mając zaledwie 3 dni. Jest wesołym i miłym dzieckiem.

SIERPIEŃ 2022
Marysia ma się dobrze. Jest fajną, radosną dziewczynką. Lubi szkołę, dobrze sobie radzi. Przez ostani rok nikt jej nie odwiedził.
MAJ 2021
Marysię odwiedziła babcia, chociaż bardzo by chciała, to nie może jej wziąć do siebie, ponieważ opiekuje się jej mamą, która jest chora psychicznie. Maria chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi.
CZERWIEC 2020
Maria chodzi do misyjnej szkoły i jest w klasie przygotowawczej przed pierwszą klasą. Jest zdrowa, dobrze się uczy.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego. Jest małą aktorką, lubi śpiewać i występować.
CZERWIEC 2017
U Marysi wszystko w jak najlepszym porządku. Dobrze rośnie, prawidłowo się rozwija.
CZERWIEC 2016
Maria ma się dobrze, prawidłowo się rozwija, rośnie jak na drożdżach. Jest pogodną dziewczynką.
CZERWIEC 2015
Jak przystało na roczną dziewczynkę, nasza Marysia zaczyna chodzić. Jest już u dużych bejbików.
pokaż starsze

Agnieszk Jakubik

Milunieczka

Robert Woźniak

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.