Maria Sibangandu 7 l

Urodziny: 20.06.2014
W Kasisi od: 23.06.2014

Maria jest wesołą dziewczynką, która uwielbia śpiewać i występować dla innych. Urodziła się jako wcześniak. Trafiła do Kasisi, mając zaledwie 3 dni. Jest wesołym i miłym dzieckiem.

MAJ 2021
Marysię odwiedziła babcia, chociaż bardzo by chciała, to nie może jej wziąć do siebie, ponieważ opiekuje się jej mamą, która jest chora psychicznie. Maria chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi.
CZERWIEC 2020
Maria chodzi do misyjnej szkoły i jest w klasie przygotowawczej przed pierwszą klasą. Jest zdrowa, dobrze się uczy.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego. Jest małą aktorką, lubi śpiewać i występować.
CZERWIEC 2017
U Marysi wszystko w jak najlepszym porządku. Dobrze rośnie, prawidłowo się rozwija.
CZERWIEC 2016
Maria ma się dobrze, prawidłowo się rozwija, rośnie jak na drożdżach. Jest pogodną dziewczynką.
CZERWIEC 2015
Jak przystało na roczną dziewczynkę, nasza Marysia zaczyna chodzić. Jest już u dużych bejbików.
pokaż starsze

Gosia

Milunieczka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!