Maria Sibangandu 9 l

Urodziny: 20.06.2014
W Kasisi od: 23.06.2014

Maria jest wesołą dziewczynką, która uwielbia śpiewać i występować dla innych. Urodziła się jako wcześniak. Trafiła do Kasisi, mając zaledwie 3 dni. Jest wesołym i miłym dzieckiem.

MARZEC 2023
Chodzi do trzeciej klasy. Ma ładne, roześmiane oczy. Lubi chodzić do szkoły i oglądać telewizję.
SIERPIEŃ 2022
Marysia ma się dobrze. Jest fajną, radosną dziewczynką. Lubi szkołę, dobrze sobie radzi. Przez ostani rok nikt jej nie odwiedził.
MAJ 2021
Marysię odwiedziła babcia, chociaż bardzo by chciała, to nie może jej wziąć do siebie, ponieważ opiekuje się jej mamą, która jest chora psychicznie. Maria chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi.
CZERWIEC 2020
Maria chodzi do misyjnej szkoły i jest w klasie przygotowawczej przed pierwszą klasą. Jest zdrowa, dobrze się uczy.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego. Jest małą aktorką, lubi śpiewać i występować.
CZERWIEC 2017
U Marysi wszystko w jak najlepszym porządku. Dobrze rośnie, prawidłowo się rozwija.
CZERWIEC 2016
Maria ma się dobrze, prawidłowo się rozwija, rośnie jak na drożdżach. Jest pogodną dziewczynką.
CZERWIEC 2015
Jak przystało na roczną dziewczynkę, nasza Marysia zaczyna chodzić. Jest już u dużych bejbików.

Kurczak

Kurczak