Mary 7 l

Urodziny: 17.11.2016
W Kasisi od: 07.09.2022

Mary trafiła do Kasisi ze swoim bratem. Dziewczynka jest albinoską. Fizyczne ataki na osoby z albinizmem, zwłaszcza kobiety i dzieci, to w wielu afrykańskich krajach wciąż duży problem. Dlatego ze względu na bezpieczeństwo dziecka, nie możemy pokazać jej twarzy. Tutaj, w Domu Kasisi, priorytetem jest jej dobro i bezpieczeństwo. Chcemy zrobić wszystko, by w kochających ramionach sióstr i mamies jak najszybciej zapomniała o zagrożeniu.

LIPIEC 2024
Mary jest bardzo nieśmiała. Bardzo chciałaby być samodzielną dziewczynką, lecz brakuje jej jeszcze pewności siebie. Jest tak związana ze swoimi koleżankami, że gdy tylko ktoś zwróci im uwagę, ona mocno to przeżywa.

Kurczak

Kurczak