Przedszkolaki

Matthew 4 l

Urodziny: 26.06.2019
W Kasisi od: 04.07.2019

Chłopiec został porzucony w szpitalu. Trafił tam w dziesiątym dniu swojego życia. Został znaleziony na ulicy. Nie wiemy, co się wydarzyło.

Pewne jest jedno – nikt nie powinien tak zaczynać swojej drogi.  Teraz to Kasisi jest jego domem, w którym każdego dnia zapewniamy go jak bardzo jest ważny i kochany.

MARZEC 2023
Wszystko u niego w porządku. Nie choruje. Dobrze się rozwija. Lubi się bawić. Chodzi do młodszych przedszkolaków.
STYCZEŃ 2022
Wulkan energii. Jest zawsze uśmiechnięty i pełen pomysłów. Uwielbia słodycze. Gdy  tylko widzi siostrę Mariolę, natychmiast sprawdza jej kieszenie z nadzieją, że znajdzie coś słodkiego.
PAŹDZIERNIK 2021
Uwielbia się bawić na yardzie z innymi dziećmi, jest pełen energii i nie boi się innych. Jego ulubione zajęcia to zabawa piłkami i samochodzikami.

Kolorowy balonik

Małgosia M-W

Ania K

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.