Pilna adopcja

Matthew 2 l

Urodziny: 26.06.2019
W Kasisi od: 04.07.2019

Chłopiec został porzucony w szpitalu. Jest zdrowy. Miał problemy ze skórą, ale został wyleczony.

Przytulanki

Przytulanki

Kosz owoców

Kosz owoców

Sok

Sok

Witaminy

Witaminy

Szymon

Pola

Joanna Jarzębska

Beata

Gabriela

Fundusz im. Christophers Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.