Matthew Kalik 11 l

Urodziny: 24.03.2013
W Kasisi od: 22.07.2013

Mama chłopca zmarła przy porodzie, więc Matthew bardzo wcześnie trafił do Kasisi. Ku uciesze Sióstr jest zdrowy i rośnie bez żadnych problemów.

MARZEC 2023
Jest bardzo pozytywnym dzieckiem. Lubi rozmawiać o życiu. Wielbiciel ołówków;) Często przychodzi do siostry i prosi o zapas dla siebie i kolegów. Chodzi do trzeciej klasy. Dobrze się uczy.
LIPIEC 2022
Chodzi do drugiej klasy. Jest dobrym uczniem. W szkole chętnie uczy się nowych rzeczy. Lubi oglądać mecze piłki nożnej.
CZERWIEC 2021
Poszedł do pierwszej klasy. Bardzo lubi szkołę. Jest energiczny i pełen pomysłów. W wolnym czasie gra w piłkę.
SIERPIEŃ 2020
Matthew chodził do klasy przygotowawczej. Teraz uczy się w domu. Ma dużo zajęć z muzyki i plastyki. Pięknie gra na instrumentach. Lubi też piłkę nożną i jazdę na rowerze.
MAJ 2019
Mały rozrabiaka, ale nie ma z nim większych problemów. Jest utalentowany muzycznie. Lubi tańczyć i śpiewać.
STYCZEŃ 2019
Chłopca zaczęła odwiedzać babcia. Chciałaby go zabrać do siebie, ale Matthew jeszcze jej nie ufa. Mamy nadzieję że niedługo ją pokocha i będzie chciał wrócić do domu.
CZERWIEC 2016
Matthew mieszka w Edmund’s House. Jest spokojnym dzieckiem. Bardzo ładnie mówi i uwielbia zabawy w przedszkolu.
MAJ 2015
Chłopiec jest zdrowy, bardzo lubi bawić się z innymi dziećmi. Niestety nikt go nie odwiedza.

Śniadanie dla ucznia

Śniadanie dla ucznia