Matthew Kalik 9 l

Urodziny: 24.03.2013
W Kasisi od: 22.07.2013

Mama chłopca zmarła przy porodzie, więc Matthew bardzo wcześnie trafił do Kasisi. Ku uciesze Sióstr jest zdrowy i rośnie bez żadnych problemów.

LIPIEC 2022
Chodzi do drugiej klasy. Jest dobrym uczniem. W szkole chętnie uczy się nowych rzeczy. Lubi oglądać mecze piłki nożnej.
CZERWIEC 2021
Poszedł do pierwszej klasy. Bardzo lubi szkołę. Jest energiczny i pełen pomysłów. W wolnym czasie gra w piłkę.
SIERPIEŃ 2020
Matthew chodził do klasy przygotowawczej. Teraz uczy się w domu. Ma dużo zajęć z muzyki i plastyki. Pięknie gra na instrumentach. Lubi też piłkę nożną i jazdę na rowerze.
MAJ 2019
Mały rozrabiaka, ale nie ma z nim większych problemów. Jest utalentowany muzycznie. Lubi tańczyć i śpiewać.
STYCZEŃ 2019
Chłopca zaczęła odwiedzać babcia. Chciałaby go zabrać do siebie, ale Matthew jeszcze jej nie ufa. Mamy nadzieję że niedługo ją pokocha i będzie chciał wrócić do domu.
CZERWIEC 2016
Matthew mieszka w Edmund’s House. Jest spokojnym dzieckiem. Bardzo ładnie mówi i uwielbia zabawy w przedszkolu.
MAJ 2015
Chłopiec jest zdrowy, bardzo lubi bawić się z innymi dziećmi. Niestety nikt go nie odwiedza.
pokaż starsze

Damian Sikora

Olga

Izabela S.

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.