moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Memory Twambo 16 l

6
Urodziny: 04.03.2007
W Kasisi od: 18.02.2019

Dziewczynkę przyprowadzili do Kasisi ludzie, którzy spotkali ją błąkającą się po ulicy. Wygląda na to, że została porzucona przez rodziców. Mamy nadzieję, że odnajdzie u nas spokój i zazna dużo miłości.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Memory to indywidualistka. Jest bardzo kreatywna, lubi wszystkie swoje pomysły od razu wcielać w życie. Zawsze chętna do pomocy. Chodzi do piątej klasy. Ma świetne wyniki w nauce.
CZERWIEC 2021
Chodzi do czwartej klasy. Pochłania książki. Lubi tańczyć i śpiewać. Jest zdrowa, towarzyska i przyjacielska. Świetnie zintegrowana z innymi dziećmi.
LIPIEC 2020
Jest w trzeciej klasie. Jest jeszcze bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie. Coraz lepiej się uczy. Nikt jej nie odwiedza.
PAŹDZIERNIK 2017
Dziewczynka została zabrana przez tatę, którego znalazła opieka społeczna. Poszła do niego na kilka miesięcy, żebyśmy mogli zobaczyć czy ma odpowiednią opiekę. Wciąż dajemy jej wsparcie materialne. Cały czas pozostaje w projekcie „Adoptuj z sercem”.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kris

Sophia Lee

Tomasz B.

Anka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł