Bejbiki

Mercy 5 m

Urodziny: 2021
W Kasisi od: 13.05.2021

Mercy trafiła do Kasisi krótko po tym, jak skończyła miesiąc. Mama dziewczynki nie jest w stanie się nią zaopiekować, ma 17 lat i nikt z krewnych nie chce jej pomóc, uważając, że jej dziecko, to jej problem. Młoda mama została z dzieckiem sama. Jest przewlekle chora. Nie jest w stanie podjąć pracy i zapewnić dziecku odpowiedniej opieki.

CZERWIEC 2021
Malutka dobrze się rozwija. Jest zdrowym dzieckiem, ma wielki apetyt.

Mleko terapeutyczne

Asia

Elka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!