Pilna adopcja

Mercy 2 m

Urodziny: 2021
W Kasisi od: 13.05.2021

Mercy trafiła do Kasisi krótko po tym, jak skończyła miesiąc. Mama dziewczynki nie jest w stanie się nią zaopiekować, ma 17 lat i nikt z krewnych nie chce jej pomóc, uważając, że jej dziecko, to jej problem. Młoda mama została z dzieckiem sama. Jest przewlekle chora. Nie jest w stanie podjąć pracy i zapewnić dziecku odpowiedniej opieki.

CZERWIEC 2021
Malutka dobrze się rozwija. Jest zdrowym dzieckiem, ma wielki apetyt.

Mleko terapeutyczne

Asia

Elka

Dzień Dziecka w Kasisi

Młodemu człowiekowi trzeba pozwolić marzyć i pomóc mu te marzenia spełniać. Wsłuchując się w to, o czym myślą nasze dzieci, chcemy je z okazji Dnia Dziecka zaskoczyć i spełnić każdemu choć jedno małe pragnienie.