Bejbiki

Michael 2 l

Urodziny: 02.09.2021
W Kasisi od: 09.05.2022

Chłopiec trafił do Kasisi 9 maja 2022 roku. W chwili przyjęcia miał około 8 miesięcy. Został znaleziony w buszu. Ktoś w nocy usłyszał jego płacz i zaalarmował opiekę społeczną, a ta przywiozła go do nas. Imię nadały mu siostry.

Poznajcie Michaela, który jest bardzo ciekawym świata dzieckiem. Jest teraz w DOMU, w którym nie zabraknie mu miłości i poczucia, że jest ważny. Tutaj jest już bezpieczny.

MARZEC 2023
Chłopiec ma się dobrze. Lubi jeść. Jest fanem kultowych, kasiskich motorków, choć jeszcze nie bardzo wie jak się na nich się jeździ;)
MAJ 2022
Michael czeka na podstawowe badania. Jasny kolor włosów i opuchnięte oczy wskazują na niedożywienie. Dopiero się poznajemy, ale już wiemy, że bardzo się z Michaelem polubimy.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne