Mirriam 18 l

Urodziny: 05.10.2002
W Kasisi od: 21.06.2003

Miriam jest pogodną i niespotykanie pozytywną osobą. Bardzo wrażliwa i delikatna dlatego trzeba ostrożnie i taktownie z nią postępować. Lubi śpiewać i tańczyć. Jej mama zmarła, a ojciec jest bezdomny.

CZERWIEC 2021
Jest w dwunastej klasie. Chce być weterynarzem. Lubi tańczyć i bawić się z małym dziećmi.
LIPIEC 2020
Chodzi do jedenastej klasy. Bardzo tęskni za szkołą. Dużo uczy się w domu. Nie choruje. Bardzo lubi opiekować się małymi dziećmi.
LIPIEC 2018
Mirriam uczy się bardzo chętnie, co widać po wynikach na koniec każdego semestru. Kończy dziewiątą klasę. W przyszłym roku pójdzie do szkoły z internatem poza Kasisi.
GRUDZIEŃ 2016
Mirriam skończyła siódmą klasę, czeka na wyniki. Siostra Mariola stara się, żeby dziewczynka pojechała pierwszy raz odwiedzić swojego ojca, ale trudno z nim nawiązać kontakt.
CZERWIEC 2016
Chodzi do siódmej klasy. Wszystko u niej dobrze.
CZERWIEC 2015
Siostry starają się, by dziewczynka pojechała odwiedzić swoją rodzinę na zachodzie kraju. Bardzo dużo czyta, lubi zajmować się bejbikami.
pokaż starsze

Gariela Wandzilak

Joanna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!