Mirriam 20 l

Urodziny: 05.10.2002
W Kasisi od: 21.06.2003

Miriam jest pogodną i niespotykanie pozytywną osobą. Bardzo wrażliwa i delikatna dlatego trzeba ostrożnie i taktownie z nią postępować. Lubi śpiewać i tańczyć. Jej mama zmarła, a ojciec jest bezdomny.

LIPIEC 2022
Skończyła liceum. Przed nią jeszcze tylko dwa zaległe egzaminy. Mieszka ze swoją rodziną. Często dzwoni do Kasisi. Jesteśmy w stałym kontakcie. Będziemy płacić za jej dalszą edukację.
CZERWIEC 2021
Jest w dwunastej klasie. Chce być weterynarzem. Lubi tańczyć i bawić się z małym dziećmi.
LIPIEC 2020
Chodzi do jedenastej klasy. Bardzo tęskni za szkołą. Dużo uczy się w domu. Nie choruje. Bardzo lubi opiekować się małymi dziećmi.
LIPIEC 2018
Mirriam uczy się bardzo chętnie, co widać po wynikach na koniec każdego semestru. Kończy dziewiątą klasę. W przyszłym roku pójdzie do szkoły z internatem poza Kasisi.
GRUDZIEŃ 2016
Mirriam skończyła siódmą klasę, czeka na wyniki. Siostra Mariola stara się, żeby dziewczynka pojechała pierwszy raz odwiedzić swojego ojca, ale trudno z nim nawiązać kontakt.
CZERWIEC 2016
Chodzi do siódmej klasy. Wszystko u niej dobrze.
CZERWIEC 2015
Siostry starają się, by dziewczynka pojechała odwiedzić swoją rodzinę na zachodzie kraju. Bardzo dużo czyta, lubi zajmować się bejbikami.
pokaż starsze

Maria Kowalska

Gariela Wandzilak

Joanna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.