moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Mirriam 20 l

14
14
Urodziny: 05.10.2002
W Kasisi od: 21.06.2003

Miriam jest pogodną i niespotykanie pozytywną osobą. Bardzo wrażliwa i delikatna dlatego trzeba ostrożnie i taktownie z nią postępować. Lubi śpiewać i tańczyć. Jej mama zmarła, a ojciec jest bezdomny.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Skończyła liceum. Przed nią jeszcze tylko dwa zaległe egzaminy. Mieszka ze swoją rodziną. Często dzwoni do Kasisi. Jesteśmy w stałym kontakcie. Będziemy płacić za jej dalszą edukację.
CZERWIEC 2021
Jest w dwunastej klasie. Chce być weterynarzem. Lubi tańczyć i bawić się z małym dziećmi.
LIPIEC 2020
Chodzi do jedenastej klasy. Bardzo tęskni za szkołą. Dużo uczy się w domu. Nie choruje. Bardzo lubi opiekować się małymi dziećmi.
LIPIEC 2018
Mirriam uczy się bardzo chętnie, co widać po wynikach na koniec każdego semestru. Kończy dziewiątą klasę. W przyszłym roku pójdzie do szkoły z internatem poza Kasisi.
GRUDZIEŃ 2016
Mirriam skończyła siódmą klasę, czeka na wyniki. Siostra Mariola stara się, żeby dziewczynka pojechała pierwszy raz odwiedzić swojego ojca, ale trudno z nim nawiązać kontakt.
CZERWIEC 2016
Chodzi do siódmej klasy. Wszystko u niej dobrze.
CZERWIEC 2015
Siostry starają się, by dziewczynka pojechała odwiedzić swoją rodzinę na zachodzie kraju. Bardzo dużo czyta, lubi zajmować się bejbikami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Mariola i Pawel

Zofia Pankratz

Joanna

Marta

Hania Swędrak

Wilczewscy

Barbara

nauczyciele

Kunta

Monika

Aneta Szynol

Maria Kowalska

Gariela Wandzilak

Joanna

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł