Przedszkolaki

Moses 4 l

Urodziny: 24.04.2018
W Kasisi od: 06.06.2018

Moses trafił do Kasisi mając niewiele ponad miesiąc. Przywieziono go do nas z miejscowości odległej o 800 km. Mosesa i jego mamę znaleziono przy drodze, mama jest prawdopodobnie ciężko chora psychicznie – obecnie znajduje się w szpitalu. Malec trafił do nas, bo w Zambii coraz więcej ludzi wie, że – jak to ujął starszy imiennik Mosesa, który przywędrował do nas na własnych nogach jakiś czas temu, po tym jak wyrzuciła go mama – „tu dzieci są szczęśliwe”. Co jakiś czas Moses może się cieszyć odwiedzinami taty. Maluszek zachwyca wszystkich swoimi uśmiechami i generalną rozkosznością.

STYCZEŃ 2022
Nie spieszy mu się przejść do starszej grupy, choć zdrowo rośnie i jest pełen energii. To radosne dziecko i pięknie potrafi rozmawiać z dorosłymi. Wśród kolegów jest przywódcą i często on decyduje w co się bawić. Lubi samochody.
MAJ 2021
Dobrze się rozwija, jest bardzo inteligentny. Nie ma problemów zdrowotnych. Problemy z jedzeniem również minęły. Próbujemy znaleźć jego rodzinę, ale mieszkają gdzieś daleko i ciężko tam dotrzeć.
MAJ 2019
Jest bardzo lubiany przez wszystkich i bardzo pogodny. Ma tylko problem z jedzeniem, trzeba pilnować, żeby zjadł cokolwiek.
STYCZEŃ 2019
Moses bardzo szybko rośnie. Nie ma żadnych kłopotów zdrowotnych. Czasem odwiedza go tato. Wtedy zawsze przynosi coś ze swojego pola dla starszych dzieci. Jest szczęśliwy, że synek tak dobrze się rozwija.
pokaż starsze

Agnieszka Kuprowska

Barbara Giza

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!