moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Nacia 8 l

16
Urodziny: 10.10.2015
W Kasisi od: 08.11.2022

Nacia trafiła do nas w pierwszych dniach listopada 2019 roku. Była bardzo zaniedbana i niedożywiona, gdy zjawiła się w Kasisi. Mama nie była w stanie się nią zająć, sama trafiła do szpitala. Dziewczynka od razu dostała czyste, pachnące ubranka i ciepły posiłek. W naszym domu od razu poczuła się jak u siebie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Ostatnio regularnie przychodzi do niej tata. Serce dziewczynki z pewnością zaczyna bić wtedy szybciej. Tata planuje zabrać ją na wakacje, ale zrozumiał, że potrzebuje czasu, by dziewczynka przyzwyczaiła się do nowej sytuacji. Mamy nadzieję, że te wyjątkowe spotkania przyniosą wiele dobrych emocji i możliwości do budowania ich relacji. Nacia potrzebuje miłości i cierpliwości, by nabrać pewności siebie i pięknie się rozwijać.
LUTY 2022
Nacia, choć nadal jeszcze nieśmiała, coraz bardziej otwiera się na innych. Chodzi do zerówki w Kasisi. Jest bardzo kochanym i grzecznym dzieckiem.
MAJ 2021
Nacia pięknie rośnie. Jest trochę wstydliwa i potrzebuje czasu, żeby zaufać dorosłym. Kocha młodszego braciszka. Nikt ich nie odwiedza, choć opieka społeczna wspomniała, że mają wrócić do rodziny.
GRUDZIEŃ 2019
Jej mama nie jest w stanie wychowywać dziewczynki, ponieważ leczy się psychicznie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Śniadanie dla przedszkolaka
+10 serc

Śniadanie dla przedszkolaka

10,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agata Z

Niepubliczne Przedszkole Hop-Siup z oddziałami integracyjnymi

Basia K.

Ewa B.

Marta Jucha

Ania

Ewa, Wojtek i Adaś

Anna Gawrych

Lucyna

Anna

Ela

Nasza Nacia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł