Nacia 8 l

Urodziny: 10.10.2015
W Kasisi od: 08.11.2022

Nacia trafiła do nas w pierwszych dniach listopada 2019 roku. Była bardzo zaniedbana i niedożywiona, gdy zjawiła się w Kasisi. Mama nie była w stanie się nią zająć, sama trafiła do szpitala. Dziewczynka od razu dostała czyste, pachnące ubranka i ciepły posiłek. W naszym domu od razu poczuła się jak u siebie.

LIPIEC 2023
Ostatnio regularnie przychodzi do niej tata. Serce dziewczynki z pewnością zaczyna bić wtedy szybciej. Tata planuje zabrać ją na wakacje, ale zrozumiał, że potrzebuje czasu, by dziewczynka przyzwyczaiła się do nowej sytuacji. Mamy nadzieję, że te wyjątkowe spotkania przyniosą wiele dobrych emocji i możliwości do budowania ich relacji. Nacia potrzebuje miłości i cierpliwości, by nabrać pewności siebie i pięknie się rozwijać.
LUTY 2022
Nacia, choć nadal jeszcze nieśmiała, coraz bardziej otwiera się na innych. Chodzi do zerówki w Kasisi. Jest bardzo kochanym i grzecznym dzieckiem.
MAJ 2021
Nacia pięknie rośnie. Jest trochę wstydliwa i potrzebuje czasu, żeby zaufać dorosłym. Kocha młodszego braciszka. Nikt ich nie odwiedza, choć opieka społeczna wspomniała, że mają wrócić do rodziny.
GRUDZIEŃ 2019
Jej mama nie jest w stanie wychowywać dziewczynki, ponieważ leczy się psychicznie.

Mleko

Mleko