Przedszkolaki

Nacia 4 l

Urodziny: 2015
W Kasisi od: 01.11.2019

Nacia trafiła do nas w pierwszych dniach listopada 2019 roku. Była bardzo zaniedbana i niedożywiona, gdy zjawiła się w Kasisi. Mama nie była w stanie się nią zająć, sama trafiła do szpitala. Dziewczynka od razu dostała czyste, pachnące ubranka i ciepły posiłek. W naszym domu od razu poczuła się jak u siebie. Jest już bezpieczna.

GRUDZIEŃ 2019
Jej mama nie jest w stanie wychowywać dziewczynki, ponieważ leczy się psychicznie.

Dżem

Ewa Rutka

Patrycja Rudzińska

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.