Naomi 10 l

Urodziny: 28.12.2011
W Kasisi od: 12.10.2016

Naomi jest w Kasisi razem ze swoim bratem. Dzieciaki pochodzą z Rwandy, a do Zambii uciekły z Konga razem ze swoją mamą, która bardzo ich kocha i często odwiedza. Kobieta stara się zrobić wszystko, żeby zapewnić im godne życie, na razie pracuje i uczy się angielskiego, jak tylko jej sytuacja się poprawi zabierze dzieci do siebie.

LIPIEC 2022
Jest bardzo pomocna przy pracach domowych. Chętnie angażuje się w opiekę nad młodszymi dziećmi. Chodzi do czwartej klasy. Zrobiła postępy w czytaniu.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest pomocna (szczególnie lubi zamiatać jadalnię), dość cicha i nieśmiała. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do pierwszej klasy. Mama ją odwiedza, jak będzie w lepszej sytuacji, weźmie dzieci do siebie.

Kurczak

Milena Konopka

Agnieszka Kuprowska

Malgorzata Kozak

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.