Naomi 10 l

Urodziny: 28.12.2011
W Kasisi od: 12.10.2016

Naomi jest w Kasisi razem ze swoim bratem. Dzieciaki pochodzą z Rwandy, a do Zambii uciekły z Konga razem ze swoją mamą, która bardzo ich kocha i często odwiedza. Kobieta stara się zrobić wszystko, żeby zapewnić im godne życie, na razie pracuje i uczy się angielskiego, jak tylko jej sytuacja się poprawi zabierze dzieci do siebie.

CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest pomocna (szczególnie lubi zamiatać jadalnię), dość cicha i nieśmiała. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do pierwszej klasy. Mama ją odwiedza, jak będzie w lepszej sytuacji, weźmie dzieci do siebie.

Gry planszowe

Milena Konopka

Agnieszka Kuprowska

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!