Naomi 10 l

Urodziny: 28.12.2011
W Kasisi od: 12.10.2016

Naomi jest w Kasisi razem ze swoim bratem. Dzieciaki pochodzą z Rwandy, a do Zambii uciekły z Konga razem ze swoją mamą, która bardzo ich kocha i często odwiedza. Kobieta stara się zrobić wszystko, żeby zapewnić im godne życie, na razie pracuje i uczy się angielskiego, jak tylko jej sytuacja się poprawi zabierze dzieci do siebie.

CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest pomocna (szczególnie lubi zamiatać jadalnię), dość cicha i nieśmiała. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do pierwszej klasy. Mama ją odwiedza, jak będzie w lepszej sytuacji, weźmie dzieci do siebie.

Gry planszowe

Milena Konopka

Agnieszka Kuprowska

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!