moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Naomi 11 l

9
Urodziny: 28.12.2011
W Kasisi od: 12.10.2016

Naomi jest w Kasisi razem ze swoim bratem. Dzieciaki pochodzą z Rwandy, a do Zambii uciekły z Konga razem ze swoją mamą, która bardzo ich kocha i często odwiedza. Kobieta stara się zrobić wszystko, żeby zapewnić im godne życie, na razie pracuje i uczy się angielskiego, jak tylko jej sytuacja się poprawi zabierze dzieci do siebie.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Staramy się, żeby dziewczynkę i jej brata zabrała matka. Kobieta odmawia, mówiąc, że jest bezdomna. Wiemy jednak, że to nie prawda. Jakiś czas temu wyszła za mąż i bardzo dobrze jej się powodzi.
LIPIEC 2022
Jest bardzo pomocna przy pracach domowych. Chętnie angażuje się w opiekę nad młodszymi dziećmi. Chodzi do czwartej klasy. Zrobiła postępy w czytaniu.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest pomocna (szczególnie lubi zamiatać jadalnię), dość cicha i nieśmiała. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do pierwszej klasy. Mama ją odwiedza, jak będzie w lepszej sytuacji, weźmie dzieci do siebie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Zespół Szkół w Jerce - Klub Europejski

Ewa

Agnieszka i Marcin

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł