moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Nelly 28 l

11
15
Urodziny: 01.03.1993
W Kasisi od: 01.06.1993

Do Kasisi trafiła mając trzy miesiące. Matka zmarła, osieracając 11 dzieci. Nelly była prawdopodobnie po jakimś urazie fizycznym. Była niewidoma i całkowicie sparaliżowana. Miała kilka operacji, z tego dwie w Polsce. Po leczeniu jej stan poprawił się na tyle, że chodzi, widzi i mówi. Dziewczynka wraz z Siostrą ogląda telewizję, a także czasami jeździ do miasta na zakupy – bardzo to lubi.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Jest spokojna i radosna. Coraz więcej rozmawia, nauczyła się też rozmawiać przez telefon. Nie choruje. Miała problem z zębami, trzeba było usunąć 2 przednie, ponieważ będzie miała założoną koronkę.
SIERPIEŃ 2020
Nelly czuje się dobrze i jak zawsze jest zadowolona z życia.
PAŹDZIERNIK 2017
Dobre wieści o Nelly! : Nasza gwiazda jest już w Polsce i przeszła specjalistyczne badania. Okazało się, na szczęście, że sytuacja nie będzie chyba wymagała wielkiej interwencji neurochirurgicznej, wystarczy wyregulowanie pracy zastawek i sensowne ustawienie leczenia padaczki.
CZERWIEC 2016
Ostatnio szwankuje jej zdrowie. Często ma omdlenia. Jest obawa, że coś się może dziać z zastawką w mózgu. Diagnozujemy i konsultujemy sytuację. Być może będzie konieczna kolejna wizyta w Polsce i wymiana zastawki.
CZERWIEC 2015
Nelly coraz lepiej mówi i chodzi. Widać jej umysłowy rozwój. Wieczorami ogląda z siostrą telewizję. Lubi jeździć do miasta po zakupy, sama układa sobie listę. Na pierwszym miejscu jest kolorowe czasopismo, jogurt i ciastka.  
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Filmoteka
+25 serc

Filmoteka

25,00 zł
Leki przeciwbólowe
+6 serc

Leki przeciwbólowe

6,00 zł
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Fasola
+4 serc

Fasola

4,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Grzesiek Kalisz

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Karolina

Anonimowy Darczyńca

Weronika Sury

Anonimowy Darczyńca

Nadzieja.

Joanna R.

Anonimowy Darczyńca

Patrycja Perzanowska

Anonimowy Darczyńca

Maryla Horodyńska

eliza augustyniak

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anna Rutkowska

Katarzyna Stęgowska

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anna

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 102 zł
potrzebujemy:
10 500 zł