Nelly 8 l

Urodziny: 07.10.2012
W Kasisi od: 20.12.2012

Matka osierociła ją bardzo wcześnie. Do Kasisi dziewczynkę przynieśli babcia i ojciec. Gdy Nelly miała 3 miesiące, przeszła ciężkie zapalenie płuc. Nikt nie dawał jej nadziei na przeżycie, ale dziewczynka jest dowodem na to, że cuda się zdarzają. Po dwutygodniowej kuracji w szpitalu udało się ją uratować. Babcia i ojciec odwiedzają dziewczynkę.

CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze pomocna, uwielbia grać z chłopakami w piłkę nożną i bardzo dobrze jej to idzie. Tańczy też w scholi.
MAJ 2019
Uwielbia szkołę, zawsze czeka na nowe książki. Jest bardzo przyjacielska i wesoła. Lubi słodycze i chipsy.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynkę niedawno odwiedziła babcia, która jest bardzo biedna i schorowana. Nelly ucieszyła się wizytą, ale nie chciała iść do domu nawet na kilka dni. Jest w Kasisi szczęśliwa.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka mieszka w Martin's House. Chodzi od przedszkola. Jest gwiazdą:)
CZERWIEC 2015
Nelly jest urodzonym przywódcą. Pięknie mówi, jest bardzo samodzielną dziewczynką. Sama wymyśla innym dzieciom zabawy. Jest w dużych bejbikach.
pokaż starsze

Gry planszowe

Gry planszowe

Filmoteka

Filmoteka

Kurczak

Kurczak

Kosz owoców

Kosz owoców

Sok

Sok

Kapenta

Kapenta

Magdalena Słomka

Martyna

Aneta Demianiuk

Anna Sobieska fularA

Dagmara Łukanowicz

Anonimowy Darczyńca

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Marta Kamińska

Iza, Irek, Dominika, Gabrysia Kogut

Anika

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!