Nelly 10 l

Urodziny: 07.10.2012
W Kasisi od: 20.12.2012

Matka osierociła ją bardzo wcześnie. Do Kasisi dziewczynkę przynieśli babcia i ojciec. Gdy Nelly miała 3 miesiące, przeszła ciężkie zapalenie płuc. Nikt nie dawał jej nadziei na przeżycie, ale dziewczynka jest dowodem na to, że cuda się zdarzają. Po dwutygodniowej kuracji w szpitalu udało się ją uratować. Babcia i ojciec odwiedzają dziewczynkę.

STYCZEŃ 2022
Nelly ma się dobrze. W tym miesiącu rozpocznie trzecią klasę. Jest pilną uczennicą. Bardzo wyrosła i wydoroślała. Wszyscy ją lubią, ponieważ jest przyjacielska.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze pomocna, uwielbia grać z chłopakami w piłkę nożną i bardzo dobrze jej to idzie. Tańczy też w scholi.
MAJ 2019
Uwielbia szkołę, zawsze czeka na nowe książki. Jest bardzo przyjacielska i wesoła. Lubi słodycze i chipsy.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynkę niedawno odwiedziła babcia, która jest bardzo biedna i schorowana. Nelly ucieszyła się wizytą, ale nie chciała iść do domu nawet na kilka dni. Jest w Kasisi szczęśliwa.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka mieszka w Martin's House. Chodzi od przedszkola. Jest gwiazdą:)
CZERWIEC 2015
Nelly jest urodzonym przywódcą. Pięknie mówi, jest bardzo samodzielną dziewczynką. Sama wymyśla innym dzieciom zabawy. Jest w dużych bejbikach.
pokaż starsze

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Mleko

Mleko

Czekolada

Czekolada

Cyryl Jan Łukasiak

Joanna

MadziaMadzia

karolinka karczewska

Marita Petrow

Małgorzata Gadomska

Anika

Anna Sobieska fularA

EDYTA

Ania Magalska

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Konopka

Karolina Solarz

Saška Re

Łukasz Krzysztofczyk

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.