Nelly 9 l

Urodziny: 07.10.2012
W Kasisi od: 20.12.2012

Matka osierociła ją bardzo wcześnie. Do Kasisi dziewczynkę przynieśli babcia i ojciec. Gdy Nelly miała 3 miesiące, przeszła ciężkie zapalenie płuc. Nikt nie dawał jej nadziei na przeżycie, ale dziewczynka jest dowodem na to, że cuda się zdarzają. Po dwutygodniowej kuracji w szpitalu udało się ją uratować. Babcia i ojciec odwiedzają dziewczynkę.

STYCZEŃ 2022
Nelly ma się dobrze. W tym miesiącu rozpocznie trzecią klasę. Jest pilną uczennicą. Bardzo wyrosła i wydoroślała. Wszyscy ją lubią, ponieważ jest bardzo przyjacielska.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze pomocna, uwielbia grać z chłopakami w piłkę nożną i bardzo dobrze jej to idzie. Tańczy też w scholi.
MAJ 2019
Uwielbia szkołę, zawsze czeka na nowe książki. Jest bardzo przyjacielska i wesoła. Lubi słodycze i chipsy.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynkę niedawno odwiedziła babcia, która jest bardzo biedna i schorowana. Nelly ucieszyła się wizytą, ale nie chciała iść do domu nawet na kilka dni. Jest w Kasisi szczęśliwa.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka mieszka w Martin's House. Chodzi od przedszkola. Jest gwiazdą:)
CZERWIEC 2015
Nelly jest urodzonym przywódcą. Pięknie mówi, jest bardzo samodzielną dziewczynką. Sama wymyśla innym dzieciom zabawy. Jest w dużych bejbikach.
pokaż starsze

Anna Sobieska fularA

Dagmara Łukanowicz

Anonimowy Darczyńca

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Marta Kamińska

Iza, Irek, Dominika, Gabrysia Kogut

Anika

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!