Nelly 11 l

Urodziny: 07.10.2012
W Kasisi od: 20.12.2012

Matka Nelly osierociła ją bardzo wcześnie, zaledwie kilka tygodni po narodzinach. Mała dziewczynka nie miała szansy na poznanie miłości macierzyńskiej od pierwszych chwil życia. Do Kasisi przyprowadził ją ojciec wraz z babcią. Miała zaledwie trzy miesiące życia, gdy los postanowił wystawić ją na kolejną próbę. Nelly zachorowała na ciężkie zapalenie płuc. Jej życie zawisło na włosku, a lekarze nie dawali jej większych szans na przeżycie. Po dwóch tygodniach walki z chorobą, dziewczynka powoli zaczęła dochodzić do siebie. Babcia i ojciec regularnie odwiedzają Nelly w Kasisi, poświęcając jej każdą wolną chwilę. Niewiele brakowało, by Nelly znalazła swój nowy dom u wujka. Bardzo go lubi, a on sam chciał się nią zaopiekować. Niestety babcia Nelly nie wyraziła zgody. W jej opinii wujek nie poradzi sobie z wychowaniem dorastającej dziewczyny. Nelly jest bardzo samodzielna i dobrze radzi sobie w szkole, jednak babcia uważa, że potrzebuje stałej, konsekwentnej opieki, której wujek ze swoim zabieganym trybem życia nie byłby w stanie jej zapewnić.

LIPIEC 2024
Udało się przejść wszystkie przeciwności i Nelly wróciła do rodzinnego domu. Mimo wszystko cały czas jest wspierana przez Kasisi i projekt Adoptuj z Sercem. Mamy nadzieję, że dziewczynka będzie dorastała w szczęściu i miłości.
LIPIEC 2023
Tak niewiele brakowało, by Nelly znalazła swój nowy dom u wujka. Bardzo go lubi, a on sam chciał się dziewczynką zaopiekować. Niestety babcia Nelly nie wyraziła zgody. W jej opinii wujek nie poradzi sobie z wychowaniem dorastającej dziewczyny. Nelly jest bardzo samodzielna i dobrze radzi sobie w szkole.
GRUDZIEŃ 2022
Nelly jest bardzo kontaktowa i przyjacielska. Nie sposób jej nie lubić. Zadaje dużo pytań o rodziców adopcyjnych z Polski. Pięknie tańczy i śpiewa. Gdy widzi, że młodsze dziecko z czymś sobie nie radzi, natychmiast biegnie na pomoc.
STYCZEŃ 2022
Nelly ma się dobrze. W tym miesiącu rozpocznie trzecią klasę. Jest pilną uczennicą. Bardzo wyrosła i wydoroślała. Wszyscy ją lubią, ponieważ jest przyjacielska.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze pomocna, uwielbia grać z chłopakami w piłkę nożną i bardzo dobrze jej to idzie. Tańczy też w scholi.
MAJ 2019
Uwielbia szkołę, zawsze czeka na nowe książki. Jest bardzo przyjacielska i wesoła. Lubi słodycze i chipsy.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynkę niedawno odwiedziła babcia, która jest bardzo biedna i schorowana. Nelly ucieszyła się wizytą, ale nie chciała iść do domu nawet na kilka dni. Jest w Kasisi szczęśliwa.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka mieszka w Martin's House. Chodzi od przedszkola. Jest gwiazdą:)
CZERWIEC 2015
Nelly jest urodzonym przywódcą. Pięknie mówi, jest bardzo samodzielną dziewczynką. Sama wymyśla innym dzieciom zabawy. Jest w dużych bejbikach.

Kurczak

Kurczak