moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Nelly 11 l

12
Urodziny: 07.10.2012
W Kasisi od: 20.12.2012

Matka osierociła ją bardzo wcześnie. Do Kasisi dziewczynkę przynieśli babcia i ojciec. Gdy Nelly miała 3 miesiące, przeszła ciężkie zapalenie płuc. Nikt nie dawał jej nadziei na przeżycie, ale dziewczynka jest dowodem na to, że cuda się zdarzają. Po dwutygodniowej kuracji w szpitalu udało się ją uratować. Babcia i ojciec odwiedzają dziewczynkę.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Tak niewiele brakowało, by Nelly znalazła swój nowy dom u wujka. Bardzo go lubi, a on sam chciał się dziewczynką zaopiekować. Niestety babcia Nelly nie wyraziła zgody. W jej opinii wujek nie poradzi sobie z wychowaniem dorastającej dziewczyny. Nelly jest bardzo samodzielna i dobrze radzi sobie w szkole.
GRUDZIEŃ 2022
Nelly jest bardzo kontaktowa i przyjacielska. Nie sposób jej nie lubić. Zadaje dużo pytań o rodziców adopcyjnych z Polski. Pięknie tańczy i śpiewa. Gdy widzi, że młodsze dziecko z czymś sobie nie radzi, natychmiast biegnie na pomoc.
STYCZEŃ 2022
Nelly ma się dobrze. W tym miesiącu rozpocznie trzecią klasę. Jest pilną uczennicą. Bardzo wyrosła i wydoroślała. Wszyscy ją lubią, ponieważ jest przyjacielska.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze pomocna, uwielbia grać z chłopakami w piłkę nożną i bardzo dobrze jej to idzie. Tańczy też w scholi.
MAJ 2019
Uwielbia szkołę, zawsze czeka na nowe książki. Jest bardzo przyjacielska i wesoła. Lubi słodycze i chipsy.
STYCZEŃ 2019
Dziewczynkę niedawno odwiedziła babcia, która jest bardzo biedna i schorowana. Nelly ucieszyła się wizytą, ale nie chciała iść do domu nawet na kilka dni. Jest w Kasisi szczęśliwa.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka mieszka w Martin's House. Chodzi od przedszkola. Jest gwiazdą:)
CZERWIEC 2015
Nelly jest urodzonym przywódcą. Pięknie mówi, jest bardzo samodzielną dziewczynką. Sama wymyśla innym dzieciom zabawy. Jest w dużych bejbikach.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Walezy

Maja i Tomek

Joanna

Irena Łęgowska

Izabela Jesionowska

KARO I MARO

Magdalena Słomka

Dagmara Łukanowicz

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł