Przedszkolaki

Nowell 6 l

Urodziny: 15.05.2015
W Kasisi od: 10.08.2016

Nowell trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem po śmierci mamy, która zmarła na gruźlicę. Chłopiec jest spokojny. Niestety jest też bardzo chorowity. Pięknie śpiewa.

CZERWIEC 2021
Nowell bardzo chorował, lekarze nie dawali mu szans na wyzdrowienie, a on się uparł i teraz jest pięknym, zdrowym chłopcem. Chodzi do zerówki, jest bardzo wesoły, rozbawia wszystkich wokół. Lubi jeździć na rowerku.
MAJ 2019
Chłopiec jest spokojny. Niestety jest też bardzo chorowity. Pięknie śpiewa. Zawsze pierwszy zaczyna modlitwę przed jedzeniem i pójściem spać.
LIPIEC 2018
Chłopiec w ostatnim czasie przeszedł malarię. Stracił na wadze, ale teraz z wielką chęcią nadrabia pochłaniając przeróżne łakocie.
CZERWIEC 2017
Nowell niestety jest w słabszej formie niż jego brat bliźniak, ciagle są z nim problemy zdrowotne.
pokaż starsze

Terka

Monika Kacprzycka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!