moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Oliver 15 l

10
21
Urodziny: 15.06.2007
W Kasisi od: 16.01.2018

Oliver trafił do Kasisi, ponieważ jego mama jest ciężko chora, a ojciec zmarł gdy chłopiec miał rok. Jest nieuleczalnie chory. Kiedy przyjęliśmy go do DOMU nie chciał współpracować. Odmawiał przyjmowania leków, nie wierząc, że one cokolwiek mogą zmienić. Po kilku tygodniach spędzonych w Kasisi chłopak przekonał się, że w tym domu się ŻYJE, że nikt tu nie pogodzi się z jego składaniem broni, że w walce z chorobą nie jest sam. Nowe przyjaźnie, mnóstwo możliwości i powodów do tego by cieszyć się życiem, wyparły bunt i puściły w niepamięć trudne początki. Leczenie zaczęło przynosić rezultaty. Chłopak nabrał sił i z wielkiego kibica piłki nożnej stał się jednym z najlepszych kasiskich zawodników.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Olivier ma się dobrze. Chodzi do szkoły. Marzy, by pójść na studia. Bardzo polubił muzykę gospel. Jego pasją jest piłka nożna, w każdej wolnej chwili gra z chłopakami na kasisikim boisku. Jest wiernym fanem Roberta Lewandowskiego- dla Oliviera mistrz jest tylko jeden!  
MAJ 2021
Chodzi do szóstej klasy. Czasem odwiedza go bezdomna matka, której pomagamy. Oliver jest grzeczny, lubi warsztaty malarskie.
MAJ 2019
Mama chłopca jest analfabetką, nie umie podawać leków Olivierowi. Był u niej na wakacjach, ale wrócił zaniedbany. Przechodzi okres buntu (jest uparty, wie czego chce, trochę zarozumiały). Na razie nie chce więcej jeździć do domu. Jest w czwartej klasie. Dobrze się uczy.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

asia

Monika

Anna

Ala

Dominika

Maria Piszczan

Kasia A.

Jarosław Rennwanz

Dorota Świetlicka

Kamila

Anna Krzysztof Szachta

Kassisi

Maria

Magda

Agnieszka Kuprowska

Monika Korwin

Mama z 5 urwisów

Malgorzata Mikanik-Klemens

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł