Oliver 14 l

Urodziny: 15.06.2007
W Kasisi od: 16.01.2018

Oliver trafił do Kasisi, ponieważ jego mama jest ciężko chora, a ojciec zmarł gdy chłopiec miał rok. Jest nieuleczalnie chory.

MAJ 2021
Chodzi do szóstej klasy. Czasem odwiedza go bezdomna matka, której pomagamy. Oliver jest grzeczny, lubi warsztaty malarskie.
MAJ 2019
Mama chłopca jest analfabetką, nie umie podawać leków Olivierowi. Był u niej na wakacjach, ale wrócił zaniedbany. Przechodzi okres buntu (jest uparty, wie czego chce, trochę zarozumiały). Na razie nie chce więcej jeździć do domu. Jest w czwartej klasie. Dobrze się uczy.

Komplet badań

Magda

Agnieszka Kuprowska

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!