Oliver 14 l

Urodziny: 15.06.2007
W Kasisi od: 16.01.2018

Oliver trafił do Kasisi, ponieważ jego mama jest ciężko chora, a ojciec zmarł gdy chłopiec miał rok. Jest nieuleczalnie chory.

MAJ 2021
Chodzi do szóstej klasy. Czasem odwiedza go bezdomna matka, której pomagamy. Oliver jest grzeczny, lubi warsztaty malarskie.
MAJ 2019
Mama chłopca jest analfabetką, nie umie podawać leków Olivierowi. Był u niej na wakacjach, ale wrócił zaniedbany. Przechodzi okres buntu (jest uparty, wie czego chce, trochę zarozumiały). Na razie nie chce więcej jeździć do domu. Jest w czwartej klasie. Dobrze się uczy.

Komplet badań

Magda

Agnieszka Kuprowska

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!