moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Ophra 11 l

13
10
Urodziny: 01.01.2012
W Kasisi od: 12.02.2014

Ophra do Kasisi trafiła razem z bratem, Dominikiem. Prawdopodobnie zostali porzuceni przez mamę. Pierwsze chwile w Kasisi spędzili na leczeniu. Oboje są niesamowicie pogodni, kontaktowi, otwarci i chętni do zabawy, błyskawicznie podbili serca Sióstr i wolontariuszy. Ophra jest równie spontaniczna i żywiołowa, jak jej brat. Ciągle jest w ruchu, ciągle jest czymś zajęta, nic nie cieszy jej bardziej niż towarzystwo, które natychmiast stara się wciągać do zabawy. Zapowiada się nie tylko na organizatorkę życia grupy dziewczynek, ale i na bystrą uczennicę – wszystkie nowości łapie w lot, a pamięć ma wprost nieprawdopodobną.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Chodzi do czwartej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Cały czas tańczy w kościelnej grupie tanecznej. Jest niezwykle uporządkowana. Dba o to, by zawsze wokół niej był ład.
CZERWIEC 2021
Jest w trzeciej klasie. Dużo czyta. Tańczy w steli (liturgiczna grupa taneczna), często zaplata dziewczynkom włosy. Jest aktywna i pewna siebie.
MAJ 2019
Chodzi do pierwszej klasy. Lubi tańczyć, tańczy tańce liturgiczne w kościele. Jest towarzyska. Bardzo dba o swoje rzeczy. Jest zorganizowana.
CZERWIEC 2016
Ophra jest bardzo sympatyczną, wesołą i samodzielna dziewczynką.
CZERWIEC 2015
Ophra bardzo ładnie rośnie. Jest już w przedszkolu, w grupie Tigers. Mieszka w Edmund's House. Bardzo ładnie śpiewa. Jest liderem wśród rówieśników. Uparta, zawsze stawia na swoim.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Magda

Cyryl Jan Łukasiak

Martyna

Aleksandra

Anna Kruk

Helena

Ryszard & Anna

Edyta

Justyna

żonamojegomęża

Julia, Izabela, Marcel, Krzysztof

Monika i Piotr Mądrzyk

SABINA, NACZYŃSKA

Marzena Jez

Natalia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł