moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Ophra 9 l

12
27
Urodziny: 01.01.2012
W Kasisi od: 12.02.2014

Ophra do Kasisi trafiła razem z bratem, Dominikiem. Prawdopodobnie zostali porzuceni przez mamę. Pierwsze chwile w Kasisi spędzili na leczeniu. Oboje są niesamowicie pogodni, kontaktowi, otwarci i chętni do zabawy, błyskawicznie podbili serca Sióstr i wolontariuszy. Ophra jest równie spontaniczna i żywiołowa, jak jej brat. Ciągle jest w ruchu, ciągle jest czymś zajęta, nic nie cieszy jej bardziej niż towarzystwo, które natychmiast stara się wciągać do zabawy. Zapowiada się nie tylko na organizatorkę życia grupy dziewczynek, ale i na bystrą uczennicę – wszystkie nowości łapie w lot, a pamięć ma wprost nieprawdopodobną.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Jest w trzeciej klasie. Dużo czyta. Tańczy w steli (liturgiczna grupa taneczna), często zaplata dziewczynkom włosy. Jest aktywna i pewna siebie.
MAJ 2019
Chodzi do pierwszej klasy. Lubi tańczyć, tańczy tańce liturgiczne w kościele. Jest towarzyska. Bardzo dba o swoje rzeczy. Jest zorganizowana.
CZERWIEC 2016
Ophra jest bardzo sympatyczną, wesołą i samodzielna dziewczynką.
CZERWIEC 2015
Ophra bardzo ładnie rośnie. Jest już w przedszkolu, w grupie Tigers. Mieszka w Edmund's House. Bardzo ładnie śpiewa. Jest liderem wśród rówieśników. Uparta, zawsze stawia na swoim.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Zajęcia muzyczne
+40 serc

Zajęcia muzyczne

40,00 zł
Gry planszowe
+45 serc

Gry planszowe

45,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima
+3 serc

Nshima

3,00 zł
Kosz owoców
+30 serc

Kosz owoców

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Aleksandra

Anna Kruk

Helena

Monika i Piotr Mądrzyk

Anonimowy Darczyńca

Ryszard & Anna

SABINA, NACZYŃSKA

Anonimowy Darczyńca

Edyta

Marzena Jez

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Natalia

Urszula Komińczak

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Ewa Piotrowiak

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Barbara Sobolak

Paula i Fryderyk

Justyna

Magda i Zuzia

Anonimowy Darczyńca

żonamojegomęża

mąż mojej żony

Alicja & Mikołaj

Anonimowy Darczyńca

Julia, Izabela, Marcel, Krzysztof

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 274 zł
potrzebujemy:
10 500 zł