Pilna adopcja

Patience 3 l

Urodziny: 17.04.2021
W Kasisi od: 17.01.2024

Patience jest jedną z trojaczków. Po ich narodzinach cała rodzina stała się bohaterami nagłówków, przyciągając ogromną uwagę mediów. Ludzie z różnych zakątków wyciągnęli do nich pomocną dłoń, a wsparcie płynęło szerokim strumieniem od wielu osób i organizacji. Początkowo wydawało się, że dzięki temu obfitemu wsparciu rodzina poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które niosło ze sobą życie z trojaczkami. Niestety, z upływem czasu wsparcie malało, a rodzina stanęła w obliczu coraz większych trudności. Kasisi regularnie starało się pomagać rodzinie, robiąc wszystko, co było w ich mocy. Mimo to, codzienność stawała się coraz bardziej uciążliwa. Trojaczki wciąż mieszkały w domu, co było coraz większym wyzwaniem dla ich wyczerpanych rodziców. W końcu, widząc zmagania rodziny, siostra Mariola złożyła im propozycję – zaoferowała, że przyjmie dzieci do siebie, by pomóc w ich wychowaniu i zapewnić im stabilniejsze warunki życia. W tym trudnym okresie los zadał rodzinie kolejny cios – zmarł ojciec dzieci. To tragiczne wydarzenie pogłębiło już i tak ogromne trudności, z jakimi borykała się matka. Przytłoczona codziennymi obowiązkami, podjęła bolesną, lecz niezbędną decyzję. Zdecydowała się skorzystać z propozycji siostry Marioli i oddać dzieci pod opiekę Kasisi. Była to decyzja pełna bólu, ale podjęta z miłości i troski o przyszłość swoich dzieci. Wiedziała, że w ten sposób zapewni im najlepszą możliwą opiekę, której sama nie była już w stanie im zagwarantować.

Kolorowy balonik

Sosenkaela

pola

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.