Bejbiki

Patience 3 l

Urodziny: 17.04.2021
W Kasisi od: 17.01.2024

Patience jest jedną z trojaczków. Po ich narodzinach cała rodzina stała się bohaterami nagłówków, przyciągając ogromną uwagę mediów. Ludzie z różnych zakątków wyciągnęli do nich pomocną dłoń, a wsparcie płynęło szerokim strumieniem od wielu osób i organizacji. Początkowo wydawało się, że dzięki temu obfitemu wsparciu rodzina poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które niosło ze sobą życie z trojaczkami. Niestety, z upływem czasu wsparcie malało, a rodzina stanęła w obliczu coraz większych trudności. Kasisi regularnie starało się pomagać rodzinie, robiąc wszystko, co było w ich mocy. Mimo to, codzienność stawała się coraz bardziej uciążliwa. Trojaczki wciąż mieszkały w domu, co było coraz większym wyzwaniem dla ich wyczerpanych rodziców. W końcu, widząc zmagania rodziny, siostra Mariola złożyła im propozycję – zaoferowała, że przyjmie dzieci do siebie, by pomóc w ich wychowaniu i zapewnić im stabilniejsze warunki życia. W tym trudnym okresie los zadał rodzinie kolejny cios – zmarł ojciec dzieci. To tragiczne wydarzenie pogłębiło już i tak ogromne trudności, z jakimi borykała się matka. Przytłoczona codziennymi obowiązkami, podjęła bolesną, lecz niezbędną decyzję. Zdecydowała się skorzystać z propozycji siostry Marioli i oddać dzieci pod opiekę Kasisi. Była to decyzja pełna bólu, ale podjęta z miłości i troski o przyszłość swoich dzieci. Wiedziała, że w ten sposób zapewni im najlepszą możliwą opiekę, której sama nie była już w stanie im zagwarantować.

CZERWIEC 2024
To najbardziej energiczna dusza spośród naszych trojaczków :) Jak się śmiać, to tylko od ucha do ucha! Zawsze chętna do zabawy, szczególnie tej wspinaczkowej. Cały czas jest odwiedzana przez swoją kochającą mamę, lecz póki co nie zapowiada się na powrót rodzeństwa do rodzinnego domu.

Buciki dla maluchów

Buciki dla maluchów