Pilna adopcja
Bejbiki

Patience 3 l

15
Urodziny: 17.04.2021
W Kasisi od: 17.01.2024

Patience jest jedną z trojaczków. Po ich narodzinach cała rodzina stała się bohaterami nagłówków, przyciągając ogromną uwagę mediów. Ludzie z różnych zakątków wyciągnęli do nich pomocną dłoń, a wsparcie płynęło szerokim strumieniem od wielu osób i organizacji. Początkowo wydawało się, że dzięki temu obfitemu wsparciu rodzina poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które niosło ze sobą życie z trojaczkami. Niestety, z upływem czasu wsparcie malało, a rodzina stanęła w obliczu coraz większych trudności. Kasisi regularnie starało się pomagać rodzinie, robiąc wszystko, co było w ich mocy. Mimo to, codzienność stawała się coraz bardziej uciążliwa. Trojaczki wciąż mieszkały w domu, co było coraz większym wyzwaniem dla ich wyczerpanych rodziców. W końcu, widząc zmagania rodziny, siostra Mariola złożyła im propozycję – zaoferowała, że przyjmie dzieci do siebie, by pomóc w ich wychowaniu i zapewnić im stabilniejsze warunki życia. W tym trudnym okresie los zadał rodzinie kolejny cios – zmarł ojciec dzieci. To tragiczne wydarzenie pogłębiło już i tak ogromne trudności, z jakimi borykała się matka. Przytłoczona codziennymi obowiązkami, podjęła bolesną, lecz niezbędną decyzję. Zdecydowała się skorzystać z propozycji siostry Marioli i oddać dzieci pod opiekę Kasisi. Była to decyzja pełna bólu, ale podjęta z miłości i troski o przyszłość swoich dzieci. Wiedziała, że w ten sposób zapewni im najlepszą możliwą opiekę, której sama nie była już w stanie im zagwarantować.

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Buciki dla maluchów
+40 serc

Buciki dla maluchów

40,00 zł
Klocki
+25 serc

Klocki

25,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

magda

Helena&Dorota

Zuzanna

Agnieszka

Sabrina

Angelicaa

Barbara

Anna

Anna Bagieńska

Justyna

Agnieszka Włodarczyk

Sosenkaela

pola

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł