Bejbiki

Paul 2 l

Urodziny: 27.03.2020
W Kasisi od: 09.06.2020

W trakcie porodu zmarła jego mama. Chłopak przez jakiś czas był w szpitalu, jednak nikt z bliskich nie przyszedł go odebrać. W końcu trafił do Kasisi.

STYCZEŃ 2022
Chłopiec jest już u starszych bejbików. Rozwija się prawidłowo. Wchodzi w fazę buntu, płaczu i żalu, próbuje w ten sposób wyegzekwować to, na czym aktualnie mu zależy. Lubi bawić się ze starszymi dziećmi.
MAJ 2021
Jest zdrowy, nie choruje, rozwija się prawidłowo.

Mleko terapeutyczne

Ada

Justyna Bednarczyk

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!