Pilna adopcja

Paul 6 l

Urodziny: 05.05.2015
W Kasisi od: 21.12.2015

Paul trafił do Kasisi po tragedii rodzinnej. Zajmowała się nim prababcia, która nie była jednak w stanie podjąć się opieki na dłuższą metę. Chłopiec najbardziej lubi tańczyć i bawić się na placu zabaw, lubi też piłkę.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Uwielbia szaleć z innymi dziećmi. Jest bardzo energiczny.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego.
LIPIEC 2018
Paul jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem. Mieszka już w Edmund's House. Jego babcia czasami dzwoni i pyta o wnuka, ale jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
CZERWIEC 2017
Chłopiec miał chore migdałki, ale już jest dobrze. Paul to bardzo fajne dziecko.
pokaż starsze

Daria

Anna Gruca

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!