Paul 7 l

Urodziny: 05.05.2015
W Kasisi od: 21.12.2015

Paul trafił do Kasisi po tragedii rodzinnej. Zajmowała się nim prababcia, która nie była jednak w stanie podjąć się opieki na dłuższą metę. Chłopiec najbardziej lubi tańczyć i bawić się na placu zabaw, lubi też piłkę.

LUTY 2022
U Paula wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo ładnie rośnie. Ma w sobie dużo radości i głowę zawsze pełną pomysłów.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Uwielbia szaleć z innymi dziećmi. Jest bardzo energiczny.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego.
LIPIEC 2018
Paul jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem. Mieszka już w Edmund's House. Jego babcia czasami dzwoni i pyta o wnuka, ale jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
CZERWIEC 2017
Chłopiec miał chore migdałki, ale już jest dobrze. Paul to bardzo fajne dziecko.
pokaż starsze

Daria

Anna Gruca

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!