Uczniowie

Paul 9 l

15
Urodziny: 05.05.2015
W Kasisi od: 21.12.2015

Paul trafił do Kasisi po przeżyciu tragicznych wydarzeń rodzinnych, które na zawsze odmieniły jego życie. Po tej tragedii opiekę nad nim przejęła prababcia. Mimo jej ogromnej miłości i chęci zapewnienia mu wszystkiego, co najlepsze, wiek oraz stan zdrowia nie pozwalały jej na długotrwałe zajmowanie się chłopcem. W tej sytuacji Kasisi stało się nowym domem dla Paula, miejscem, gdzie mógł znaleźć bezpieczne schronienie. Choć jego życie nie było łatwe, odnajduje radość w tańcu i grze w piłkę. Są to jego ulubione zajęcia, które pozwalają mu czerpać przyjemność z bycia dzieckiem. Znany jako „Pomysłowy Dobromir”, Paul wyróżnia się nie tylko swoją energią, ale także sprytem i kreatywnością. Te cechy nieraz już wprawiły wszystkich w zdumienie. Jego pomysły są niezwykle oryginalne i często przynoszą niespodziewane, pozytywne rezultaty. Potrafi znaleźć rozwiązania w sytuacjach, które innym wydają się bez wyjścia. 

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Paul, znany też jako "Pomysłowy Dobromir", to chłopiec pełen sprytu i kreatywności, która nieraz już wszystkich zaskoczyła. Jest uczniem drugiej klasy i z równą łatwością łączy energię z powagą. Z jednej strony jest wesoły i pełen zapału, ale gdy sytuacja tego wymaga, potrafi też być bardzo skupiony i poważny.
LUTY 2022
U Paula wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo ładnie rośnie. Ma w sobie dużo radości i głowę zawsze pełną pomysłów.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Uwielbia szaleć z innymi dziećmi. Jest bardzo energiczny.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego.
LIPIEC 2018
Paul jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem. Mieszka już w Edmund's House. Jego babcia czasami dzwoni i pyta o wnuka, ale jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
CZERWIEC 2017
Chłopiec miał chore migdałki, ale już jest dobrze. Paul to bardzo fajne dziecko.  
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Gry planszowe
+45 serc

Gry planszowe

45,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Mila

Ania i Tomek

Dorota

Bożenka

Witek P.

Eva

Paweł J

Karolina

Rodzinka

Malgorzata Stoltman

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł