Przedszkolaki

Paul 6 l

Urodziny: 05.05.2015
W Kasisi od: 21.12.2015

Paul trafił do Kasisi po tragedii rodzinnej. Zajmowała się nim prababcia, która nie była jednak w stanie podjąć się opieki na dłuższą metę. Chłopiec najbardziej lubi tańczyć i bawić się na placu zabaw, lubi też piłkę.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Uwielbia szaleć z innymi dziećmi. Jest bardzo energiczny.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego.
LIPIEC 2018
Paul jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem. Mieszka już w Edmund's House. Jego babcia czasami dzwoni i pyta o wnuka, ale jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
CZERWIEC 2017
Chłopiec miał chore migdałki, ale już jest dobrze. Paul to bardzo fajne dziecko.
pokaż starsze

Daria

Anna Gruca

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!