Paul 7 l

Urodziny: 05.05.2015
W Kasisi od: 21.12.2015

Paul trafił do Kasisi po tragedii rodzinnej. Zajmowała się nim prababcia, która nie była jednak w stanie podjąć się opieki na dłuższą metę. Chłopiec najbardziej lubi tańczyć i bawić się na placu zabaw, lubi też piłkę.

LUTY 2022
U Paula wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo ładnie rośnie. Ma w sobie dużo radości i głowę zawsze pełną pomysłów.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Uwielbia szaleć z innymi dziećmi. Jest bardzo energiczny.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego.
LIPIEC 2018
Paul jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem. Mieszka już w Edmund's House. Jego babcia czasami dzwoni i pyta o wnuka, ale jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
CZERWIEC 2017
Chłopiec miał chore migdałki, ale już jest dobrze. Paul to bardzo fajne dziecko.
pokaż starsze

Daria

Malgorzata Stoltman

Agnieszka Serdeczna-Szaporda

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.