moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Peter Kenneth 11 l

7
Urodziny: 28.10.2012
W Kasisi od: 10.12.2012

Chłopca do sierocińca oddała mama, która nie miała możliwości go wychować. Rzeczywiście do Kasisi trafił bardzo zaniedbany i wymagał intensywnej opieki medycznej.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2023
Jest wspaniałym, bardzo sympatycznym chłopcem. Każdego wita uśmiechem. Cieszy się, gdy się go przytula i rozśmiesza. Stale ma rehabilitację.
MAJ 2022
Właśnie powoli kończy się 2-tygodniowy wakacyjny pobyt chłopca w Domu, ale to nie znaczy, że upłynął on pod znakiem leniuchowania - Peter Kenneth kilka razy uczęszczał na zajęcia fizjoterapii, dając z siebie naprawdę wszystko.
Po zaangażowaniu i przede wszystkim uśmiechu wiemy, że jest wielkim fanem pomocy sensorycznych. Ponieważ na codzień ma on problemy z koncentracją, tym bardziej byliśmy zdumieni, widząc, że udało mu się przez dłuższy czas wysiedzieć przed świetlnym ekranem przy kolorowej układance.
CZERWIEC 2021
Jest radosny, mądry i przyjacielski. Chodzi do szkoły z internatem, daleko od Kasisi. Bardzo ją lubi. Dzięki szkole bardzo się rozwinął, tam zaczął mówić.
MAJ 2019
Jest cały czas rehabilitowany. Mówi, biega, bawi się na yardzie z chłopcami.
LIPIEC 2018
Wszędzie go pełno i zawsze udaje mu się wymknąć w najbardziej nieoczekiwanym momencie, by opiekunom zafundować atak paniki z powodu zniknięcia;)
CZERWIEC 2016
Chłopiec już chodzi. Jest duża poprawa. Wszystko zawdzięcza fizjoterapii. Nie może jeść twardych rzeczy ze względu na częściowy paraliż przełyku. Chodzi na spacery, bardzo interesuje się zabawkami.
GRUDZIEŃ 2015
Kennet czuje się dobrze. Codziennie ma ćwiczenia, staje się coraz bardziej sprawny, sam już siada, wstaje, chodzi w łóżeczku. Liczymy, że za kilka miesięcy zacznie chodzić po yardzie. Szymon Hołownia po wizycie u chłopca powiedział, że wygląda on na szczęśliwego.
CZERWIEC 2015
W Kasisi panuje jakiś wirus. Wczoraj zmarł jeden z naszych podopiecznych, a dziś do szpitala trafił Kennet, który jest w najgorszym stanie. Prosimy o modlitwę i ciepłe myśli.
MAJ 2015
Stan jego zdrowia bardzo się poprawił. Przybrał na wadze. Dzięki pracy fizjoterapeutów wychodzi z paraliżu. Nie umie jeszcze mówić. Jest w małych bejbikach.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Dorota Kopeć (Dorka)

Filip Winiarz

Agnieszka Seider

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł