moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Peter Kenneth 9 l

16
19
Urodziny: 28.10.2012
W Kasisi od: 10.12.2012

Chłopca do sierocińca oddała mama, która nie miała możliwości go wychować. Rzeczywiście do Kasisi trafił bardzo zaniedbany i wymagał intensywnej opieki medycznej.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2022
Właśnie powoli kończy się 2-tygodniowy wakacyjny pobyt chłopca w Domu, ale to nie znaczy, że upłynął on pod znakiem leniuchowania - Peter Kenneth kilka razy uczęszczał na zajęcia fizjoterapii, dając z siebie naprawdę wszystko.
Po zaangażowaniu i przede wszystkim uśmiechu wiemy, że jest wielkim fanem pomocy sensorycznych. Ponieważ na codzień ma on problemy z koncentracją, tym bardziej byliśmy zdumieni, widząc, że udało mu się przez dłuższy czas wysiedzieć przed świetlnym ekranem przy kolorowej układance.
CZERWIEC 2021
Jest radosny, mądry i przyjacielski. Chodzi do szkoły z internatem, daleko od Kasisi. Bardzo ją lubi. Dzięki szkole bardzo się rozwinął, tam zaczął mówić.
MAJ 2019
Jest cały czas rehabilitowany. Mówi, biega, bawi się na yardzie z chłopcami.
LIPIEC 2018
Wszędzie go pełno i zawsze udaje mu się wymknąć w najbardziej nieoczekiwanym momencie, by opiekunom zafundować atak paniki z powodu zniknięcia;)
CZERWIEC 2016
Chłopiec już chodzi. Jest duża poprawa. Wszystko zawdzięcza fizjoterapii. Nie może jeść twardych rzeczy ze względu na częściowy paraliż przełyku. Chodzi na spacery, bardzo interesuje się zabawkami.
GRUDZIEŃ 2015
Kennet czuje się dobrze. Codziennie ma ćwiczenia, staje się coraz bardziej sprawny, sam już siada, wstaje, chodzi w łóżeczku. Liczymy, że za kilka miesięcy zacznie chodzić po yardzie. Szymon Hołownia po wizycie u chłopca powiedział, że wygląda on na szczęśliwego.
CZERWIEC 2015
W Kasisi panuje jakiś wirus. Wczoraj zmarł jeden z naszych podopiecznych, a dziś do szpitala trafił Kennet, który jest w najgorszym stanie. Prosimy o modlitwę i ciepłe myśli.
MAJ 2015
Stan jego zdrowia bardzo się poprawił. Przybrał na wadze. Dzięki pracy fizjoterapeutów wychodzi z paraliżu. Nie umie jeszcze mówić. Jest w małych bejbikach.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przyrządy do fizjoterapii
+55 serc

Przyrządy do fizjoterapii

55,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Ser
+5 serc

Ser

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Płyty z muzyką
+30 serc

Płyty z muzyką

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka Giezek

Michalina Poncza

Igraszka

Łukasz M

Sandra Bednarczyk

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Renata Lenckowska

joanna cieślak-kublik

Filip Winiarz

LoveKids

Alina

Dorota Kopeć (Dorka)

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Anonimowy Darczyńca

Rodzice J.

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Magdalena Owsiana

Agnieszka Seider

Anonimowy Darczyńca

Aneta Jerchel - Gral

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Beata Bobak

Katarzyna Hordejuk

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

AGNIESZKA Z POZNANIA

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł